2010-05-19

Pielęgnacja ciała

Pomysł na Dzień Matki

Coraz częściej, wybierając prezent dla bliskiej osoby, decydujemy się na podarunek w formie zaproszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że – po pierwsze – nie będziemy kolejnymi, którzy wpadli na genialny pomysł uszczęśliwienia świętującej perfumami, ozdobnymi świeczkami czy kosmetykami, a po drugie – zostawiamy jej pewien margines swobody, z którego może skorzystać przy realizacji nietypowego drobiazgu. Z wyborem prezentu dla mamy jest o tyle prościej, że bez chwili zawahania możemy posłużyć się sprawdzonym równaniem: mama to kobieta - a każda kobieta, niezależnie od wieku, lubi czuć się piękną i zadbaną. To nie tajemnica, że płeć urodziwsza z natury uwielbia zapachy, pielęgnacyjny relaks, rozpieszczające ciało ceremonie.

Kobiety dość szybko odkryły zbawienne działanie zabiegów określanych jako spa czy bardziej zaawansowaną ich formę, czyli wellness – mówi Agata Brożek, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Wrocławskiego Parku Wodnego. Wydaje mi się, że takie wizyty stają się jednym z bardziej modnych i skutecznych sposobów na szybki i pełen relaks. Bardzo często zaproszenie na odprężający masaż czy oczyszczający peeling to niekonwencjonalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. W końcu każda kobieta wie, że nic tak nie poprawia samopoczucia, jak zadowolenie ze swojego wyglądu – dodaje pani Agata.

Faktycznie - dobroczynne działanie masażu gorącymi kamieniami czy AromaSpa potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć niejedną z kobiet, choć to dopiero preludium możliwości słodkiego odprężenia we współczesnej świątyni dumania. Relaksujący i rozluźniający Poranek Wiosenny, intensywnie stymulująca pracę układu hormonalnego i przemianę materii Smukła Linia czy jędrność i elastyczność Dotyku Młodości – Wrocławski Park Wodny kusi szerokim wachlarzem oferowanych zabiegów.

Wrocławski Park Wodny stara się wyprzedzać potrzeby współczesnej, zabieganej kobiety. Żyjemy od spotkania do spotkania, od początku do końca kolejnego projektu, od śniadania do kolacji – i gdy w końcu przychodzi upragniony wieczór czy weekend szukamy wyciszenia – mówi Agata Brożek. Zmęczenie ciała w saunarium czy rewitalizacja organizmu podczas kąpieli solankowej to zastrzyk psychicznej energii. I o to chodzi.Szczegółowa oferta Wrocławskiego Parku Wodnego dostępna na: www.parkwodny.wroc.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar