2010-04-12

Bielizna

Kolekcji Bielizny Twin Lingerie

Nowa kolekcja TWIN podzielona jest na następujące tematy:

NATURAL BREATH
Świat romantyczny, prawie magiczny, jest inspiracją dla tego tematu wykorzystującego piękno, kolory łagodne i delikatne oraz materiały, których dotyk ma sprawiać wrażenie pośrednie pomiędzy vintage a nowoczesnością.

Paleta odcieni piaskowych, różowy i szary harmonizują z bogatymi odcieniami kolorów ziemi.

Zwiewność naturalnych materiałów wykorzystanych do produkcji ultralekkich tkanin, przylegających do ciała jak druga skóra, wyrafinowane i subtelne motywy kwiatowe w satynie, detale wykonane ręcznie, a nawet postarzane, tworzą obraz kobiety bardzo kobiecej, lekko nostalgicznej.

DARK PASSION
To pragnienie perfekcyjnej i promieniującej elegancji. Bogate motywy i aplikacje, linie podkreślające i poprawiające sylwetkę, perfekcja detali i wykończenia. Nic nie jest dziełem przypadku, nic nie jest bez znaczenia: wszystko zostało przemyślane, aby było piękne i harmonijne.

“Body language” (język ciała) kobiet noszących bieliznę tej serii wyraża prowokację i zmysłowość.

Zmysłowe materiały, takie jak satyna, koronki i hafty tworzą bieliznę blisko ciała, sprawiającą wrażenie ekstrawagancji i luksusu. Najczęstsze kolory to czarny i biały, choć spotykamy również odcienie pastelowe zapewniające wyszukany kontrast.

Jest to bielizna nadająca wyglądu ultra glamour, przeznaczona dla kobiet, które nie chcą pozostać niezauważone.

RIVIERA STYLE
To wyraz triumfu letniego optymizmu, bielizna elegancka z elementami plażowymi. Motywy z efektami graficznymi i materiały w paski są najbardziej charakterystycznym przejawem tej tendencji. Nawiązania do odcieni morskich pojawiają się jako jeden z “must have” tego sezonu, przede wszystkim dzięki zastosowaniu takich kolorów jak niebieski-indygo.

Zastosowano materiały matowe i nieprzezroczyste, detale są zdecydowane a bogactwo dodatków na dekoltach i na plecach sprawia, że bielizna jest doskonałym uzupełnieniem ubrania. Dla kobiet miejskich, dynamicznych i zabawnych.

Na ten sezon wiosenno-letni Twin przedstawia również swoją nową kolekcję:

T W I N bridal lingerie

Bielizna ślubna
Elegancka. Wyszukana. Uwodzicielska. Przy tworzeniu tej wyjątkowej kolekcji projektanci Twin wykorzystali całe swoje doświadczenie. Delikatność haftu, lekkie prześwity i innowacyjny design pozwoliły stworzyć bieliznę, w której poczujesz się wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

klarka (2010-04-14 15:50:22)
cudeńko
do ślubu jest cudowna , szkoda że ja już po :(
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar