2010-03-07

Pielęgnacja ciała

Nowość Bielenda In Vitro

Jednak powierzchniowy lifting objawów wiotczenia czy wypełnianie efektów utraty witalności przynosi tylko krótkotrwałe rezultaty. Nie dotyka przyczyn pojawiania się tych problemów. Piękny i zdrowy wygląd ma bowiem swoją naturalną genezę głęboko pod warstwą wypchniętych zmarszczek, zwężonych bruzd czy innych, niejednokrotnie tylko złudnie usuniętych niedoskonałości.

Źródłem, z którego skóra czerpie siłę do samoregeneracji są znajdujące się tam komórki macierzyste. Niestety również one wraz z wiekiem tracą swoją zdolność ożywiania skóry, a efektem ich wyczerpania jest proces starzenia się widoczny na twarzy i ciele każdego z nas. Teraz, dzięki ekspertom laboratorium Bielenda Kosmetyki Naturalne ochronę komórek macierzystych skóry zapewnić mogą kosmetyki z premierowej linii In Vitro. Wykorzystują one do tego celu jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań kosmetologicznych, które pojawiło się w ostatnim czasie, czyli roślinne komórki macierzyste. Roślinne komórki macierzyste wspomagają funkcje komórek macierzystych w skórze dzięki czemu dbają o kondycję skóry od podstaw. Substancje aktywne zawarte w roślinnych komórkach macierzystych (w postaci białek, węglowodanów i lipidów) pomagają skórze w jej regeneracji i chronią komórki macierzyste naskórka. Komórki te charakteryzuje nieograniczona zdolność do samoodnowy.

In Vitro to zaawansowana linia kosmetyków anti-aging, których zadaniem jest nie tylko przeciwdziałanie starzeniu się skóry oraz usunięcie niedoskonałości, ale przede wszystkim powstrzymanie procesów rozpadu komórek macierzystych i zapewnienie im długowieczności. Tym samym skutecznie zatrzymują czas, który odmierza wiek skóry. In Vitro zapewnia więc pielęgnację, która nie odmładza skóry tylko powierzchniowo, ale zachowuje witalność jej podstaw, czyli komórek macierzystych - chroni nowe, które dają początek wielu kolejnym oraz stymuluje grupę tych dojrzałych do efektywniejszych działań na rzecz reaktywowania i zachowania pięknej, zdrowej skóry.

Odrodzenie skóry komórka po komórce przynosi najbardziej naturalne, skuteczne i długotrwałe ożywienie jej na nowo. Seria sześciu kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała In Vitro zapewni kompleksową ochronę i regenerację najcenniejszego źródła młodości:

In Vitro Roślinne komórki macierzyste
Płyn micelarny do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu anti-age
Delikatny płyn micelarny skutecznie usuwający makijaż i zanieczyszczenia, które gromadzą się na skórze w ciągu całego dnia. Oczyszczeniu cery towarzyszy głębokie nawilżenie i jej natychmiastowego ukojenie. Przy regularnym stosowaniu skóra staje się gładka, miękka i napięta.
Pojemność: 200 ml / Cena: 18,50 zł

In Vitro Roślinne komórki macierzyste
Krem anti-age na dzień SPF 10
Krem przeznaczony do całorocznej pielęgnacji skóry pozbawionej jędrności, witalności i elastyczności. Usuwa niedoskonałości skóry spowodowane starzeniem się cery - redukuje nawet głębokie zmarszczki, bruzdy i linie mimiczne. Skoncentrowana dawka roślinnych komórek macierzystych dostarcza skórze odżywczych substancji, które wspomagają jej naturalne procesy regeneracyjne. Efektem stosowania jest poprawa napięcia i gęstości skóry, wygładzenie oraz przywrócenie młodego wyglądu.
Pojemność: 50 ml / Cena: 21 zł

In Vitro Roślinne komórki macierzyste
Krem anti-age na noc
Krem dedykowany odmłodzeniu cery podczas snu. Odżywczy eliksir roślinnych komórek macierzystych dociera do głębokich warstw skóry odżywiając i regenerując znajdujące się tam komórki macierzyste. Efekt liftingu i precyzyjnego działania anti-aging został wzmocniony przez długotrwałe nawilżenie wszystkich struktur.
Pojemność: 50 ml / Cena 21 zł

In Vitro Roślinne komórki macierzyste
Precyzyjne serum anti-age na dzień + Komfortowa maseczka anti-age na noc
Kompleksowa kuracja liftingująca (serum) i przywracająca elastyczność skóry (maseczka). Silnie skoncentrowane Precyzyjne serum skutecznie naprawia uszkodzenia skóry, liftinguje ją redukując zmarszczki i przywracając młodzieńczą sprężystość. Komfortowa maseczka kontynuuje i uzupełnia pielęgnację z zastosowaniem serum. Wysokie stężenie substancji aktywnych pozwala jej wyraźnie zredukować objawy starzenia się skóry i ochronić przed powstawaniem nowych niedoskonałości. Przyspiesza odbudowę komórek macierzystych skóry podczas snu.
Pojemność 2x5 ml / Cena: 5 zł

In Vitro Roślinne komórki macierzyste
Mleczko do ciała anti-age
Precyzyjna i głęboka regeneracja całego ciała. Mleczko odżywia i nawilża skórę dotkniętą procesami starzenia. Błyskawicznie się wchłania zapewniając długotrwałe rezultaty pielęgnacji, którymi są: widoczne wygładzenie, zwiększenie jędrności i napięcia oraz przywrócenie jej witalności i młodzieńczego blasku. Wysoką skuteczność działania zapewniają zawarte w mleczku roślinne komórki macierzyste.
Pojemność: 250 ml / Cena: 21 zł

In Vitro Roślinne komórki macierzyste
Idealny krem do rąk anti-age SPF 10
Odmładzający krem do dłoni oparty na zaawansowanym systemie anti-age opartym na właściwościach roślinnych komórek macierzystych. Wnikając w głąb skóry przyspieszają odnowę naskórka, ujędrniają i uelastyczniają. Dodatkowo zawarte w kosmetyku składniki aktywne wzmacniają paznokcie i zapobiega powstawaniu podrażnień. Krem zapewnia również ochronę przed fotostarzeniem.
Pojemność: 100 ml / Cena: 9 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar