2010-02-26

PLOTKI

Charlie Sheen na odwyku

Plotki donoszą, że aktor Charlie Sheen z powodu kłopotów z alkoholem i kokainą zdecydował się na odwyk. Aktor rozpoczął odwyk 23 lutego z powodu problemów z piciem i narkotykami klasy A.

"Charlie zaczął sięgać po obie używki, zarówno alkohol, jak również kokainę i niestety nie mógł już dłużej odkładać pójścia na odwyk".

44-letni aktor, który również został oskarżony o napaść na swoją żonę Brooke Mueller, do której doszło w Święta Bożegonarodzenia, został przekonany przez przyjaciół i rodzinę, że dla dobra swoich dwóch synów – bliźniaków Boba i Maxa powinien rozpocząć odwyk. "On kocha swoje dzieci i to właśnie przekonało go, by poszukać pomocy'. Jego żona również obecnie znajduje się na odwyku z powodu używek.

Plotki donoszą, że para ma małżeńskie problemy już od kilku miesięcy, ale nadal są razem z powodu miłości do imprezowania. "Jedną z rzeczy, która ich łączy jest miłość do imprez".

Gdy informacja o rozpoczęciu odwyku wyszła na światło dzienne, twierdzono, że jest to tylko postępowanie zapobiegawcze, a okazuje się coś zupełnie innego. Jak zwykle to dzieci cierpią z powodu głupoty rodziców.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar