2010-02-25

Biżuteria

PILGRIM – nowa marka biżuteryjna

Od lutego 2010 na polskim rynku pojawia się nowa duńska marka biżuteryjna PILGRIM - to idealny wybór dla poszukujących oryginalnego stylu kobiet.

Korzenie marki sięgają lat 80, kiedy to dwaj Duńczycy Thomas Adamsem i Annemette Markvad, podróżując po świecie rozpoczęli sprzedaż własnoręcznie produkowanej biżuterii. Siedziba ich firmy mieściła się początkowo w Skanderborg, a wraz z jej rozwojem i powstaniem w 1983 r. marki PILGRIM, zmieniała kilkukrotnie miejsce, by w 2003 powrócić do rodzimego miasta. Obecnie firma liczy już ponad 300 pracowników, a biżuteria marki PILGRIM dostępna jest w ponad 4000 punktów sprzedaży oraz 50 sklepach firmowych na całym świecie. Projektanci PILGRIM co sezon tworzą nowe zachwycające kolekcje, zaskakując oryginalnością i różnorodnością form. „Biżuteria jest bardzo ładna – mówi Grażyna Wolszczak – porównując kolekcje PILGRIM na przestrzeni ostatnich sezonów widać jak fantastycznie reaguje na nowe trendy”.

Od lutego biżuteria PILGRIM dostępna jest także w Polsce: w Fashion House w Piasecznie, a od połowy miesiąca także w sklepie internetowym stylea.pl. Twarzami marki PILGRIM na sezon wiosna – lato 2010 są Grażyna Wolszczak oraz Joanna Krochmalska, które zgodziły się wziąć udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla marki.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar