2010-02-23

FITNESS

Stanik od adidasa

Dla zapewnienia wygody podczas treningu z miCoach adidas przygotował specjalną serię staników sportowych. W ofercie można znaleźć dwa modele serii Supernova, zapewniających stabilizację piersi. Specjalna kieszonka umieszczona w przedniej części stanika sprawia, że biegaczka nie musi korzystać z paska mocującego czytnik pracy serca. Dzięki użyciu specjalnej tkaniny informacje na temat pulsu i tętna są przekazywane do micoach pacer lub micoach zone. Biegaczka, w zależności od wybranego systemu, dostaje wizualną bądź werbalną informację zwrotną na temat jego treningu.

W zależności od wielkości biustu kobieta może wybrać model odpowiadający jej budowie. Supernova Sequence wyróżnia się profilowanymi miseczkami, umożliwiającymi dopasowanie topu do rozmiaru i kształtu piersi. Stanik ma regulowane zapięcie, co zapewnia odpowiednie podtrzymanie biustu podczas biegania. Dla kobiet o małych piersiach przeznaczony jest bezszwowy model Supernowa Glide, który minimalizuje ryzyko otarć. Oba modele wykonane są z oddychającej tkaniny ClimaCool®, która odprowadza wilgoć na zewnątrz, przez co zapewnia poczucie suchości i komfortu.

W Polsce sugerowana cena detaliczna stanika Supernova Sequence wynosi 249 PLN, Supernowa Glide to koszt około 199 PLN. Oba modele są już dostępne w polskich sklepach.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar