2009-12-08

Dodatki

Gatta postaw na zwierzęce akcenty

Pumy, pantery i tygrysy królowały na wielu światowych pokazach mody. Drapieżny look proponuje również marka Gatta. Najnowsza linia legginsów, rajstop oraz pończoch ozdobiona jest motywami i wzorami zwierzęcymi, które dodadzą każdej kreacji szczypty drapieżności i seksapilu. Ten drobny szczegół może całkowicie zmienić charakter całego stroju. Uwaga! To propozycja tylko dla odważnych!

Najnowsza linia Gatta to rajstopy i legginsy ozdobione odważną, zwierzęcą fakturą. Jest to nawiązanie do motywów zwierzęcych – jak panterka, skóra węża czy tygrys – i stanowiąca tym samym wariację na ich temat. Kolekcja utrzymana jest w modnych odcieniach beżu, brązu i grafitu, ale w ofercie jest również panterka w odcieniach fioletu, tygrysek w odcieniach szarości, a niektóre modele ozdobione są również błyszczącymi akcentami.

Drapieżna linia Gatty świetnie współgra ze wszystkimi odcieniami czerni – mile widziane również są futrzane dodatki, aksamit, a przede wszystkim skóra. Można zdecydować się również na kontrast i wybrać delikatną beżową sukienkę. Najnowsza kolekcja Gatty jest nie tylko odpowiedzią na najnowsze trendy, ale i atrakcyjną propozycją na zbliżający się sylwester oraz karnawał, w którym zawsze warto zabłysnąć i postawić na niebanalne dodatki oraz akcenty.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar