2009-11-25

Pielęgnacja ciała

Face & Body Instytut

Po cichu myślisz o tym by zniwelować niedoskonałości twarzy, skory, a może nawet całej sylwetki. Skorzystaj z propozycji zabiegów krakowskiego Instytut Medycyny estetycznej. Tutaj poczujesz się jeszcze piękniejszą.Face&Body Instytut jest miejscem, w którym w niepowtarzalnej atmosferze możesz poprawić urodę, zadbać o zdrowie i witalność. Wszystko dzięki fachowej obsłudze, pełnemu zaufania personelowi i zabiegom prowadzonym w klimacie domowego zacisza. Face & Body Instytut powstał w samym sercu Krakowa w 2007 roku. Jest jedną z najnowocześniejszych Klinik Medycyny Estetycznej współzałożoną i nadzorowaną przez pioniera medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii – dr Elisabeth Dancey. Dr Dancey od ponad 15 lat prowadzi z ogromnym powodzeniem dwa Instytuty na Wyspach. Jest autorką książki „Cellulit Solution” i współtwórczynią programu telewizyjnego „10 lat mniej w 10 dni”. Dlatego polska filia jest naprawdę wyjątkowa. Face & Body traktuje pacjenta holistycznie, stawiając jednocześnie na zdrowie, dobrostan psychiczny i urodę, bo (…) nie można być pięknym nie będąc zdrowym. Przekraczając próg krakowskiego Instytutu czujesz się bezpiecznie i komfortowo.Wysmakowany, lecz spokojny wystrój - miękkie i wygodne kanapy, stonowana kolorystyka, mleczne markizy w oknach, przez które zakrada się do pomieszczeń pełna zieleni cisza. Każda pacjentka jest tutaj wyjątkowa, a nade wszystko poddawana zabiegom najwyższej klasy, które odbywają się pod fachową opieką specjalistów, przeszkolonych przez samą założycielkę Dr Dancey.

Krakowski Instytut specjalizuje się w udoskonalaniu urody metodami nieinwazyjnymi. Klinika oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, ale również tradycyjne zabiegi z użyciem Botoxu. Wypełniacze tkankowe na bazie kwasu hialuronowego, dzięki którym nie tylko można wyrównać utrwalone bruzdy, lecz także uwydatnić kości policzkowe, skorygować kształt nosa, wymodelować łuki brwiowe, brodę czy usta.By przywrócić elastyczność i jędrność skórze stosowany jest nie chirurgiczny lifting przy użyciu Titan’u jak również mezoterapia. Promienność cery oraz jej dogłębne nawilżanie uzyskiwane jest autorskim, witaminowym zabiegiem – Combination Vitamin Facial i wprowadzaniem pod powierzchnię skóry substancji nawilżających. Jedną z bardzo skutecznych metod jest skleroterapia, czyli bezoperacyjne zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych. Do korekcji sylwetki wykorzystywana jest lipoliza, specjalistyczne zabiegi na cellulit, które mogą być uzupełniane treningiem wibracyjnym na platformie Fit Vibe. Od niedawna została również wprowadzona najnowocześniejsza metoda wybielania zębów Beyond, przynosząca spektakularne rezultaty.Wierząc, że prawdziwe piękno wypływa z głębi, założycielki Face & Body Instytut starają się wspierać klientki w procesie jego poszukiwania. Oferta medyczna została poszerzona o cykliczne spotkania z aktywnymi, spełnionymi kobietami, które swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem dzielą się z innymi. Cały cykl został zatytułowany: „W poszukiwaniu wewnętrznego piękna” i złożyły się na niego, m.in.:
„Magiczna podróż z kolorem w przeobrażenie” – warsztaty wizażu i stylizacji
„Podróż do siebie” – oswajanie ciała, otwieranie serca, uspokajanie duszy.
„Kobiecość w rozwoju – radość życia”
„Chwila oddechu” – spotkania z jogą.

Obecnie Instytut współpracuje z Centrum Counsellingu Gestalt, prowadzonym przez Olgę Haller, gdzie odbywają się m.in. warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Na uwagę zasługuje fakt, iż krakowska klinika zainaugurowała akcję społeczną walki z czerniakiem złośliwym. Zostało sprowadzone jedyne w kraju urządzenie do diagnozowania zmian skórnych Mole Mate, dzięki któremu możliwe jest „dotarcie pod powierzchnię skóry”. Do dyspozycji lekarze mają również nowoczesne urządzenie Radiolase do bezpiecznego, bezbolesnego i bezszwowego usuwania niegroźnych znamion. Specjaliści, przez kilka miesięcy dokonywali bezpłatnych badań, dzięki którym udało się skonsultować ponad 800 osób.

"Piękno nie jest stanem. Jest wartością dodaną do wszystkiego, jest nadaniem marzeniom kształtu".

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar