2009-11-18

Warto odwiedzić...

Świąteczny wypoczynek w SPA

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i refleksji, który najchętniej spędzamy z rodziną. Zanim jednak zasiądziemy do kolacji wigilijnej, czeka nas gorączka przedświątecznych przygotowań – zakupów, sprzątania i gotowania. Ci, którzy pragną uniknąć męczącej bieganiny, często decydują się na spędzenie świąt poza domem. Zimowy pobyt w hotelu Młyn Klekotki resort & spa to pomysł na gwiazdkowy upominek dla całej rodziny. Dla gości przygotowano dwa pakiety pobytowe – bożonarodzeniowy i sylwestrowy, które pozwolą poczuć magię świąt oraz odpocząć w mazurskiej scenerii.

Spędzając Święta Bożego Narodzenia w hotelu Młyn Klekotki resort & spa nie musimy rezygnować z ulubionych tradycji. Świąteczny program obejmuje m.in. wigilijną kolację, wspólne śpiewanie kolęd przy pachnącej choince, a także uroczysty obiad pierwszego i drugiego dnia świąt. Dla gości przygotowano również degustację staropolskich nalewek przy kominku, słodki podwieczorek w sobotnie popołudnie, wycieczkę z przewodnikiem zakończoną ogniskiem nad jeziorem, a dla najmłodszych – wieczór bajania ze Śnieżynką. Ponadto, w cenę pobytu wliczone są rozgrzewające seanse w łaźni parowej oraz saunie szwedzkiej z witkami brzozowymi. Goście mogą skorzystać również z usług odnowy biologicznej, na które obiekt oferuje 20 proc. zniżkę.

W hotelu Młyn Klekotki resort & spa można również spędzić wyjątkowego Sylwestra. Alternatywą dla hucznego balu będzie nastrojowy wieczór sylwestrowy w kameralnej atmosferze. Podczas wykwintnej kolacji przy blasku świec goście skosztują przysmaków z młyńskiej kuchni, a o północy – jak nakazuje tradycja – przywitają Nowy Rok lampką szampana. W magiczną, sylwestrową noc nie zabraknie także okazji do życzeń. Atrakcją dla gości będą noworoczne życzenia ukryte w kolorowych lampionach.

Sylwestrowy pobyt w hotelu Młyn Klekotki resort & spa to także czas odpoczynku. Ośnieżona przyroda zachęca do spacerów oraz uprawiania nordic walking. Dla miłośników tego sportu przygotowano wycieczkę z przewodnikiem po malowniczych zakątkach okolicy. Uwieńczeniem noworocznego wieczoru będzie kameralny pokaz kina polskiego w sali na rzece oraz rozgrzewający seans w łaźni parowej z aromaterapią.Święta Bożego Narodzenia w hotelu Młyn Klekotki resort & spa (24 – 27 grudnia 2009) W cenę pakietu wliczone są:
• 3 noclegi w pokoju dwuosobowym
• śniadania każdego dnia
• kolacja wigilijna
• świąteczne obiady w formie bufetów 25 oraz 26 grudnia od 13:00 do 15:00
• zimowa wycieczka z przewodnikiem zakończona ogniskiem nad jeziorem
• degustacja nalewek staropolskich przy cieple kominka
• sobotnie słodkie popołudnie na werandzie w świątecznym wydaniu
• wieczór bajania dla najmłodszych ze Śnieżynką
• Klekotki bar: promocje drinków zimowych
• rabaty 20% na zimowe zabiegi SPA Cena pakietu:
1390 zł/ 1 osobę w pokoju 1-osobowym
1100 zł/ 1 osobę w pokoju 2-osobowymSylwester w zaciszu Młyna (31 grudnia 2009 – 3 stycznia 2010) W pakiecie zapewniamy:
• noclegi ze śniadaniami
• kolacje z młyńskiego menu 1 i 2 stycznia 18:00-20:00
• nastrojowy wieczór sylwestrowy z bufetem młyńskim i lampką szampana
• wieczór kina polskiego w sali na rzece
• słodkie sobotnie popołudnie na werandzie w noworocznym wydaniu
• coś dla ciała i duszy (do dyspozycji gości: sauna sucha oraz łaźnia parowa z aromatoterapią, zimowy nordic walking z przewodnikiem, 20% rabat na zabiegi w kameralnym SPA).
Cena pakietu: 985 zł/ 1 osobę w pokoju 2-osobowym typu standard.

Komentarze (2)

Marianna (2010-01-14 17:07:12)
Bylam tam
A ja tam byłam na wyjeździe integracyjnym i nam organizowali strasznie fajne rozrywki. Najpierw mieliśmy zabawy na świeżym powietrzu: paintball, liny, quady a potem się relaksowaliśmy w SPA, ostatniego dnia mieliśmy imprezę w uroczej sali kominkowej na której była prelekcja bartnika. Fajnie było...
Becia (2009-12-10 15:52:36)
Chceto!!
Totalnie chciałabym tam jechać na święta!! Już tak dawno nigdzie nie byłam. A jak sobie pomyślę o tym SPA, o saunach i łaźniach gdy za oknem będzie leżał śnieg to się kompletnie rozmarzam...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar