2009-11-12

Nowinki

Gatta Active Dance w jamajskich rytmach

Gatta Active Dance to nowa linia z grupy Gatta Active. Przedstawiamy jej nową kolekcję ubrań przeznaczonych do stylu dancehall i tańca jamajskiego. Luźne pumpy, szorty, bluzki pozwolą na ekspresję ruchów i nadadzą tańcu odpowiednią dynamikę.

Energiczny jamajski taniec opiera się na eksponowaniu pracy ciała, a zwłaszcza bioder. Podstawowe ruchy to trzęsienie biodrami, podskoki i izolacje ciała. Niezbędne jest zachowanie dynamiki i odpowiedniej elastyczności oraz utrzymanie szybkiego rytmu. Ubrania z linii jamajskiej Gatta Active Dance pozwalają na podkreślenie i wyeksponowanie poszczególnych figur oraz ruchów. Bluzki – jak na przykład Gad Holl – posiadają specjalne rozcięcia na rękawach odsłaniające ramiona oraz wiązania i szarfy podkreślające talię. Inne modele – jak tunika Gad Loose – posiadają specjalny krój, który sprawia, że zmieniają kształt w zależności od ruchów tancerki. W tańcach typu dancehall ważne jest wyeksponowanie bioder – luźny materiał swobodnie opadający na uda lub same biodra nada ich ruchom dynamiki. Można także zdecydować się na luźne spodnie wiązane w talii jak Gad Jazz czy Gad Funky. Całość może być ciekawie uzupełniona dodatkami, jak szarfa czy piny.

Taniec jamajski i dancehall pozwalają pozbyć się kompleksów i uwolnić drzemiące w nas olbrzymie pokłady energii i seksapilu. Odpowiednia oprawa tańca w postaci ubrań oraz dodatków pomoże nie tylko podkreślić dynamikę ruchów, ale pozwoli także na wykreowanie niepowtarzalnego wizerunku i stylu.Cała kolekcja Gatta Active Dance zaprezentowana jest na stronie www.gattaactive.pl Kolekcja do nabycia w sklepie www.gattaactiveshop.pl oraz profesjonalnych szkołach tanecznych na terenie całego kraju.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar