2009-11-07

PLOTKI

Colin Farrell uprawia seks w sieci

Alicja Bachleda chyba dość niefortunnie się zakochała. Wybrała Colina Farrella, który znany jest ze swojej miłości do kobiet i licznych romansów. Jego gorące znajomości z pięknymi kobietami mają oczywiście wpływ na związek aktorów, gdyż niedawno do rodziny Alicji dotarło nagranie, na którym Colin uprawia gorący seks z modelką Playboy`a Nicole Narain. W 2005 r. Colin wygrał sprawę w sądzie i zabroniono pokazywania i sprzedawania tego nagrania, jednak sprawa nie zniknęła.

Rodzina Alicji pochodzi z gór, są to ludzie konserwatywni i bardzo wierzący, dlatego Alicja i Colin bardzo się zdenerwowali, gdy nagranie do nich dotarło i oboje zrobią wszystko, by się dowiedzieć, kto przesłał rodzinie aktorki to nagranie.

Colin Farrell dostał swoją lekcję. "Teraz próbuję sie trzymać z dala od internetu. To było najdroższe 14 minut w moim życiu. Kiedyś wydawało się to świetną zabawą, dwoje dorosłych ludzi, którzy świetnie się bawią – video kamera...o tak... Na końcu rozprawy, gdyż to wszystko było bardzo oficjalne w sądzie, osoba, która była oskarżona powiedziała do mnie: "Mam nadzieję Panie Farrell, że dostał Pan swoją lekcję" i dodał: "Następnym razem z pewnością zatrzymam taśmę".

Ciekawe czy Colin wyniesie z tego jakąś naukę na przyszłość.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar