2009-10-24

PLOTKI

Chris Brown wydaje nowy singiel

Oprócz tego, że najnowszy singiel Chrisa Browna pt. "Crawl" zadebiutował w radiu, to Chris Brown zdecydował się również na wywiad.

Jednym z tematów, które zostały poruszone podczas rozmowy z Angie był nowy singiel Rihanny. Prowadząca zapytała Chrisa, czy nie czuje się dziwnie, gdy słucha piosenek swojej byłej dziewczyny w radiu, po tym co między nimi się stało. Na to pytanie Chris odpowiedział: „Nie, nie czuje się dziwnie. Słyszałem jej piosenki wcześniej, i słyszę je teraz cały czas”.

"Crawl" zadebiutowało zaraz dzień po debiucie najnowszego singla Rihanny "Russian Roullette" co oznacza, że byli kochankowie będą mieli w radiu walkę na piosenki.

"Crawl" pochodzi z najnowszego albumu Chrisa Browna "Graffiti", a "Russian Roulette" pochodzi z najnowszego albumu Rihanny "Rated R", który wyjdzie 23 listopada.

”Wszyscy widzą, że to ty. Nigdy nie chcę stracić tego widoku” – śpiewa Chris w swojej najnowszej piosence. „Wszyscy mówią, że z nami koniec, ja mam nadzieję, że ty tego nie powiedziałaś”. Dalsze słowa mówią o tym, by zapomnieć o tym, co się stało w przeszłości. „Będziemy się czołgać dotąd, aż będziemy w stanie znowu chodzić. Potem będziemy biec, aż nabierzemy sił, by móc skoczyć. Potem będziemy lecieć, aż nie będzie przeszkadzał nam wiatr. Więc czołgajmy się, czołgajmy się, czołgajmy z powrotem ku miłości”.

O czym śpiewa? Chyba każdy jego fan lub fanka jest w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar