2009-10-23

Diety

Światowy Dzień Walki z Otyłością

W licznych wywiadach dietetycy przekonują nas, że dieta nie musi być czymś nieprzyjemnym. My wiemy to na pewno, bo pijemy zielony koktajl ROBICO-FIT.

Jesień nie sprzyja odchudzaniu i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zmienna temperatura, opady deszczu, obawa przed infekcjami, szybko zapadający zmrok powodują, że nie bardzo chce się nam wychodzić z domu, a tym bardziej spacerować na powietrzu. Nadzieją na zachowanie ładnej, smukłej linii jest oczywiście dieta. Niezależnie od tego, jaką formę odchudzania wybierzemy, możemy stosować spożywcze „umilacze”. Jednym z nich może być pyszny zielony koktajl z KEFIRU ROBICO – ROBICO-FIT.

Składniki:
- KEFIR ROBICO 400 ml
- 4 łyżeczki zielonej pietruszki
- pół dojrzałego awokado
- pokruszony lód
- 3 łyżki soku z cytryny
- 1 cała limonka
- kilka listków świeżej mięty
- 5 łyżek dowolnych otrębów *dla „łasuchów”- 1 łyżeczka fruktozy do smaku.Do przygotowanego pojemnika wlewamy 1 butelkę KEFIRU ROBICO 400 ml, dodajemy pietruszkę oraz pokrojoną połówkę awokado i pokruszony lód. Wszystko bardzo obficie skraplamy sokiem z cytryny i limonką. Dodajemy 4 łyżki otrębów i kilka aromatycznych listków mięty. Całość miksujemy za pomocą blendera. Jeśli uważamy się za łasucha, możemy dodać jednego małego banana. Tak przygotowany koktajl przelejmy do szklanego naczynia i... delektujmy się.Są różne sposoby na to, by umilić sobie aktualną dietę. Niskokaloryczny, odświeżający z lekką nutką mięty, zielony koktajl ROBICO-FIT wart jest sprawdzenia i skosztowania. Na zdrowie! KEFIR ROBICO dostępny jest w opakowaniach: 1L, 0,4L i 0,25L.

Cena:

250 ml- 1,35 zł
400 ml- 1.99 zł
1L- 3,25 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar