2009-10-18

Dodatki

Gatta przedstawia hit tej jesieni

Lubi otaczać się odcieniami szarości, fioletu, czerni, czasem błękitem i barwą camel – ceni bowiem nowości. Preferuje ciepłe i przytulne materiały. Lubi błyszczeć – ale subtelnie i z nutką elegancji. Dlatego też jesiennym hitem Gatty okazała się linia Thandie.

Linia Thandie to cztery wyjątkowe modele rajstop o srebrzystym kolorze i delikatnym połysku. Srebrny kolor oraz połysk okazał się wyjątkowo modny tej jesieni – świetnie sprawdza się w połączeniu z fioletem, czernią, kolorem niebieskim czy odcieniami szarości - z barwami mocnymi, jak i tymi subtelnymi. Każdej kreacji dodaje natomiast nutki elegancji i klasy dzięki delikatnemu połyskowi, który wprowadza ciekawy i oryginalny akcent do naszej stylizacji.

Linia Thandie świetnie sprawdza się w połączeniu z czarną sukienką, którą wybierzemy na formalne okazje oraz stanowi zgrany duet z wełnianą tuniką czy aksamitną spódnicą. Różnorodne faktury zdobiące modele Thandie sprawiają, że rajstopy te przyciągają uwagę i stanowią oryginalny akcent stroju – sprawiają, że na nogach dzieje się coś ciekawego, a nasz strój przestaje być nudny. Jest to linia, która odzwierciedla nie tylko najnowsze trendy, ale i upodobania Klientek, które często sięgają po jeden z jej czterech modeli.

Na jesień polecamy zatem połączenie zmysłowości z elegancją, klasykę z nutką ekstrawagancji oraz subtelny połysk - także na nogach...Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar