2009-10-07

Bielizna

Kolekcja Twin Lingerie

Ta kolekcja powstała z zamiarem podkreślenia wszystkich kształtów kobiecości i dzieli się na trzy części: MELANGE, ALTER EGO i BAROQUE ALLURE

MELANGE

Prostota, jakość i komfort. Materiały i kolory nawiązujące do natury. Tkaniny “hand-made”, takie jak tweed, crochet lub tartan, oraz motywy romantyczne i kobiece są znakami rozpoznawalnymi tej linii.

Paleta kolorów obejmuje odcienie brązu połączone z kolorami bardziej delikatnymi jak piaskowy lub kremowy. Pojawiają się również wstawki zielone leśne lub granatowe.

Przewidziana dla kobiet, które rezygnują z pośpiechu i chcą cieszyć się każdą chwilą w bieliźnie bardzo wygodnej, nie rezygnując jednak z modnych akcentów.

ALTER EGO

Dla kobiet, które chcą bawić się w uwodzenie łącząc dwa przeciwległe bieguny: męski i żeński. Postawa agresywna i dominująca, kontrastująca z bardzo delikatną bielizną tworzy wrażenie, któremu trudno się oprzeć.

Kolory tajemnicze i uwodzicielskie, wśród których wyróżnia się czarny: sam lub w połączeniu z szarym lub niebieskim, bądź z motywami zwierzęcymi.

Biustonosze z głębokimi dekoltami i seksowne koszulki, bardzo zmysłowe i kobiece, to główne założenia tej linii.

BAROQUE ALLURE

Intensywne uwodzenie, bogate w pasje, z zagadkowymi odcieniami i silnymi kontrastami światła przywodzą nam na myśl barokową Wenecję.

Motywy barokowe haftowane na prześwitującym tiulu to znak charakterystyczny tej linii, podkreślającej ciało ubierając je w piękne i uwodzicielskie tkaniny, takie jak satyna.

Najczęstsze są kolory zdecydowane, takie jak rubinowy lub śliwkowy, mają one zapewnić oszałamiająco uwodzicielski efekt.

Ta linia kierowana jest dla kobiet ultrakobiecych, które lubią bawić się uwodzeniem, ale w bardziej wyszukanym stylu.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

fanka Masquerade (2010-01-04 03:42:13)
ile
Ile modeli staników jest w tej kolekcji w rozmiarze 65F albo 60E?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar