2009-07-16

Diety

Jak neutralizować kalorie

Wśród niezliczonej ilości preparatów zawierających fasolaminę, jakie pokazały się na rynku w ostatnim czasie łatwo się pogubić i wybrać coś odpowiedniego. Preparaty na pierwszy rzut oka prezentują się podobnie, oczywiście różnią się opakowaniem ale wszystkie zawierają wyciąg z białej fasoli czyli fasolaminę i ich przeznaczeniem jest wspomaganie odchudzania poprzez neutralizowanie kalorii pochodzących z produktów skrobiowych. Generalnie tak powinno być bo tam gdzie fasolamina tam neutralizacja kalorii skrobiowych. To właśnie fasolamina sprawia, że kalorie pochodzące ze skrobi są neutralizowane i nie odkładają się w postaci tłuszczu. Dzięki niej można spożywać wysokoskrobiowe produkty takiej jak pieczywo, ziemniaki, ryż czy makaron bez obawy o sylwetkę.

Jednak wybierając suplement diety zawierający fasolaminę warto zapoznać się ze składem preparatu i właśnie pod tym kątem zdecydować się na któryś z dostępnych na rynku. Niektóre preparaty opisane jako fasolaminowe środki neutralizujące skrobię mają realnie bardzo niską zawartość fasolaminy więc ich działanie także będzie mało skuteczne. Warto wybrać te z najwyższą dostępną dawką fasolaminy, ponieważ im wyższa zawartość tego ekstraktu tym lepsze efekty i większa skuteczności preparatu. Różnice zawartości tego składnika aktywnego przypadające na 1 kapsułkę preparatu bywają naprawdę ogromne. Niektóre preparaty zawierają mniej niż 50 mg na kapsułkę a to znaczy, że jedna taka kapsułka jest w stanie zneutralizować nie więcej niż 100 kcal czyli tyle, ile jedna kromka chleba a to naprawdę bardzo niewiele! Aby bez obawy o kalorie skrobiowe zjeść 100 g makaronu trzeba by było spożyć aż 4 takie tabletki.

Suplementem mogącym dumnie zaprezentować w składzie najwyższą zawartość komponentu czynnego czyli fasolaminy jest Fabacum Vitana. Jedna tabletka Fabacum zawiera aż 500 mg fasolaminy a to naprawdę bardzo dużo! Jedna tabletka Fabacum jest w stanie zneutralizować aż 1100 kcal skrobiowych! To sprawia, że Fabacum stoi na czele najmocniejszych dostępnych preparatów fasolaminowych na rynku. Jedna tabletka Fabacum zawiera nawet do 10 razy więcej fasolaminy niż niejeden dostępny w aptekach neutralizator kalorii skrobiowych oferujący dużo niższą porcję tego składnika na tabletkę lub kapsułkę! Jeżeli masz zamiar wesprzeć swoją dietę korzystając z właściwości i możliwości jakie daje fasolamina nie sięgaj po pierwszy lepszy preparat tego typu tylko zapoznaj się najpierw ze składem i upewnij się czy wybrany przez Ciebie suplement ma odpowiednio wysoką zawartość substancji aktywnej. Albo po prostu zamiast tracić czas, biegać po aptekach i wczytywać się w składy przeróżnych suplementów fasolaminowych spróbuj Fabacum Vitana – neutralizatora skrobiowego, który jest: po pierwsze znany, po drugie sprawdzony a po trzecie najmocniejszy!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar