2009-07-08

PLOTKI

Rihanna pokazuje piersi

Pamiętam jak jakiś czas temu Rihanna twierdziła, że nie rozbierze się do sesji zdjęciowej, a tymczasem sesja zdjęciowa wcale nie jest jej potrzebna. Na uroczystościach Dnia Niepodległości pojawiła się w bardzo kontrowersyjnym stroju. Miała na sobie czarną marynarkę spod, której nie było widać nic oprócz ozdobnych płatków przyklejonych na sutki. Rihanna powinna się wstydzić, że pokazuje światu tak dużo, jednak gwiazda czuła się bardzo swobodnie w tym stroju, a jest to jeden z najbardziej prowokujących strojów, w jakich można było ją kiedykolwiek zobaczyć.

Kiedyś taki wygląd uważano za skandaliczny, mamy tutaj na myśli wydarzenie z 2004 r., w którym udział wzięła Janet Jackson podczas imprezy Super Bowl, a okazuje się, że Rihanna jest na końcu listy pań, które już prezentowały się w podobnym stroju. Piosenkarka Lady GaGa, tancerka Dita Von Tease, modelka Daisy Lowe i księżniczka popu Britney Spears mają to już za sobą, już prezentowały się tylko w samych płatkach na sutki.

Rihanna na uroczystościach Dnia Niepodległości była w towarzystwie swojego mentora, który na przyjęciu w klubie nocnym Tao pojawił się bez swojej żony. Rapper ma zamiar zwerbować młodziutką piosenkarkę do zaśpiewania na płycie Def Jam i plotki donoszą, że Rihanna i Jay-Z mają razem pracować nad jej nowym albumem, a to oznacza kolejny sukces piosenkarki.

Ostatni rok Rihanny nie należał ani do najłatwiejszych, ani do najlepszych. Przeszła przez piekło, a teraz chce wrócić do normalnego życia i znowu odnosić sukcesy jak kiedyś. I tego jej życzymy, mimo, że jej strój nie powala nas na kolana.

Zdjęcia: digg.com.

Komentarze (1)

agatka (2009-07-08 10:13:08)
a mnie powala
jeśli ma ładne piersi to moze je wyeksponowac, niech tylko tego nie robi za 20 lat, bo to juz nie bedzie przyjemne dla oka.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar