2009-07-08

Twarz

W walce z objawami starzenia pomoże Bielenda

Zniwelować objawy, zapobiec dalszym postępom i przywrócić piękny, zdrowy wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skuteczna terapia wymaga zdecydowanych środków i trafnych decyzji.

W takim wypadku warto sięgnąć po nową serię kosmetyków anti-age Collagen + Kwas Hialuronowy firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne. Skuteczność tych kosmetyków wynika z połączenia dwóch sprawdzonych sił w walce z widocznymi oznakami starzenia – kolagenu i kwasu hialuronowego.

Kolagen to główne białko tkanki łącznej. Jego kluczowym zadaniem jest utrzymanie elastyczności skóry. Z wiekiem jego produkcja w organizmie zanika, co jest główną przyczyna powstawania zmarszczek. Zawarty w nowej serii Bielendy czysty kolagen uaktywnia formowanie się nowych włókien kolagenowych w skórze. W ten sposób skóra odzyskuje dawną jędrność. Siłę kolagenu uzupełnia i wzmacnia drugi ważny składnik serii - kwas hialuronowy. Utrzymuje on należytą wilgotność naskórka. Zapobiega utlenianiu i uszkodzeniu błon komórkowych. Hamuje rozkład włókien kolagenowych. Wygładza skórę i przywraca jej właściwą jędrność i zdrowy wygląd. Ma działanie przeciwzapalne, co ma istotne znaczenie w procesie odmładzania czyli odradzania się komórek skóry. Poziom prawidłowego nawodnienia tkanek spada z wiekiem i ubytkiem kwasu hialuronowego, dlatego tak ważne jest uzupełnienie jego poziomu. Silnie skoncentrowana dawka czystego kolagenu i kwasu hialuronowego wnika bezpośrednio w głąb zmarszczek i działa jak natychmiastowy lifting. Dzięki szybkiemu działaniu może być wspaniałym rozwiązaniem problemów ze zmarszczkami przed ważnym wyjściem, spotkaniem, choć o dobry wygląd warto zadbać nie tylko ze względu na specjalne okazje.W walce z objawami starzenia
Każda kobieta pragnie być wiecznie młoda i piękna. Nie zamierza poddawać się skutkom upływającego czasu. Kiedy pełna życia, energii i entuzjazmu dostrzega na skórze twarzy, szyi oraz dekoltu widoczne symptomy starzenia – zwiotczenia, zmarszczki i przebarwienia, to czas, by podjąć zdecydowaną walkę.

Zniwelować objawy, zapobiec dalszym postępom i przywrócić piękny, zdrowy wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu. Skuteczna terapia wymaga zdecydowanych środków i trafnych decyzji.

W takim wypadku warto sięgnąć po nową serię kosmetyków anti-age Collagen + Kwas Hialuronowy firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne. Skuteczność tych kosmetyków wynika z połączenia dwóch sprawdzonych sił w walce z widocznymi oznakami starzenia – kolagenu i kwasu hialuronowego.

Kolagen to główne białko tkanki łącznej. Jego kluczowym zadaniem jest utrzymanie elastyczności skóry. Z wiekiem jego produkcja w organizmie zanika, co jest główną przyczyna powstawania zmarszczek. Zawarty w nowej serii Bielendy czysty kolagen uaktywnia formowanie się nowych włókien kolagenowych w skórze. W ten sposób skóra odzyskuje dawną jędrność. Siłę kolagenu uzupełnia i wzmacnia drugi ważny składnik serii - kwas hialuronowy. Utrzymuje on należytą wilgotność naskórka. Zapobiega utlenianiu i uszkodzeniu błon komórkowych. Hamuje rozkład włókien kolagenowych. Wygładza skórę i przywraca jej właściwą jędrność i zdrowy wygląd. Ma działanie przeciwzapalne, co ma istotne znaczenie w procesie odmładzania czyli odradzania się komórek skóry. Poziom prawidłowego nawodnienia tkanek spada z wiekiem i ubytkiem kwasu hialuronowego, dlatego tak ważne jest uzupełnienie jego poziomu. Silnie skoncentrowana dawka czystego kolagenu i kwasu hialuronowego wnika bezpośrednio w głąb zmarszczek i działa jak natychmiastowy lifting. Dzięki szybkiemu działaniu może być wspaniałym rozwiązaniem problemów ze zmarszczkami przed ważnym wyjściem, spotkaniem, choć o dobry wygląd warto zadbać nie tylko ze względu na specjalne okazje.

Seria Collagen + Kwas Hialuronowy przywraca sprężystość zwiotczałej skórze, nawilża ją i wypełnia powstałe bruzdy oraz modeluje kontury twarzy. Głęboko odbudowuje skórę, zapewniając długotrwałą redukcję zmarszczek nie tylko na jej powierzchni. To linia preparatów opracowana przy użyciu innowacyjnych formuł. Zgodnie z proekologiczną filozofią firmy do jej powstania posłużyły rośliny z certyfikowanych ekologicznych bioupraw.

Seria anti-age Collagen + Kwas Hialuronowy została stworzona w taki sposób, by kompleksowo przywrócić sprężystość skórze twarzy, szyi i dekoltu. W jej składzie znalazły się:

Micelarna emulsja do mycia i demakijażu

Polecana do stosowania zamiast mleczka i toniku. Znakomicie usuwa makijaż i pozostałe zanieczyszczenia w okolicach oczu, szyi i dekoltu. Nie wymaga spłukiwania. Dodatkowo wygładza, nawilża i koi skórę.

Wypełniacz zmarszczek na dzień SPF 10
Preparat o wyjątkowej formule przeciwstarzeniowej, w sposób widoczny wygładzającej zmarszczki i redukującej przebarwienia. Wnikając głęboko, wypełnia zmarszczki i bruzdy. Znakomicie napina, a także ujędrnia skórę. Z powodzeniem może także służyć jako podkład pod makijaż.

Wypełniacz zmarszczek na noc
Krem intensywnie zwalczający widoczne objawy starzenia. Działa w trakcie snu, podczas gdy proces regeneracji jest najbardziej intensywny. Znakomicie wygładza istniejące zmarszczki, przywraca sprężystość i jędrność skórze. Jest doskonałym uzupełnieniem wypełniacza zmarszczek na dzień SPF 10.

Wypełniacz zmarszczek. Natychmiastowe serum punktowe na dzień
Znakomity preparat na widoczne zmarszczki i bruzdy na czole, pomiędzy brwiami i wokół ust. Likwiduje kurze łapki, cienie i opuchliznę pod oczami. Ta silna dawka czystego kolagenu i kwasu hialuronowego wnika wgłąb zmarszczek i działa na skórę jak lifting. Dzięki natychmiastowemu działaniu może być wspaniałym rozwiązaniem problemów ze zmarszczkami przed ważnym wyjściem, na specjalne okazje. Doskonale sprawdza się też jako podkład pod makijaż.

Wypełniacz zmarszczek. Zabieg anti-age na noc
Składa się ze skoncentrowanego serum i odprężającej maseczki. Zabieg ANTI – AGE działa w nocy, gdy proces odnowy kolagenu jest najintensywniejszy. Czysta dawka kolagenu i kwasu hialuronowego wnika głęboko w skórę i intensywnie ją wygładza. Skoncentrowane serum działa na skórę jak delikatny peeling, rozjaśnia przebarwienia i pobudza krążenie, przygotowując ją do przyjęcia maseczki. Znakomicie poprawia też jej gęstość i sprężystość. Nałożona następnie maseczka silnie oddziałuje na zmarszczki, długotrwale regeneruje i nawilża skórę. Jednocześnie modeluje kontur twarzy, wspomaga odbudowę uszkodzeń, odnawia cerę.

Silnie odmładzające mleczko do ciała
Uzupełnieniem serii Collagen + Kwas Hialuronowy jest silnie odmładzające mleczko do ciała. Skoncentrowane składniki ujędrniają i odmładzają również skórę całego ciała. Rewelacyjnie poprawia się jej elastyczność i sprężystość. Uczucie świeżości, nawilżenia i napięcia pozostaje na długo.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar