2009-07-06

Twarz

Oczyszczanie i mycie twarzy z AA

Żele i peelingi do mycia twarzy
Nowe Żele i peelingi do twarzy z nową, ulepszoną recepturą, pozbawioną składników wywołujących podrażnienia.

W nowych żelach i peelingach zastosowano innowacyjną, łagodna formułę nie zawierają SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej skóry.

Doskonale usuwają zanieczyszczenia skóry, nie naruszając płaszcza hydrolipidowego. Łagodnie pielęgnują i nawilżają pozostawiając skórę miękką i delikatną. Dodatkowe atuty to: duże opakowania (200ml), wysoka wydajność produktów oraz poręczna, higieniczna butelka z pompką.

Peelingi w saszetkach
To innowacyjne produkty oparte na ekstraktach z owoców zawierających kwasy owocowe AHA o działaniu złuszczającym naskórek i pierwsze peelingi AA o konsystencji pianki.

Dzięki kolorowej saszetce łatwiej odnaleźć peeling wśród maseczek. Peeling wystarcza na dwa zastosowania (saszetka „dwudzielna”). Ekonomiczne opakowanie jest średnio 30% tańsze od tradycyjnych produktów w tubach w przeliczeniu na 1 ml. Wygodny w podróży.


Nowe produkty do oczyszczania twarzy są uzupełnieniem dotychczasowych serii.


ŻELE DO MYCIA TWARZY

1. AA Ultra Nawilżanie
Nawilżający żel do mycia twarzy 200 ml 19,80

2. AA Nutri Ujędrnianie 35+
Odżywczy żel do mycia twarzy 200 ml 19,80

3. AA DNA Regeneracja 40+
Jedwabisty żel do mycia twarzy 200 ml 19,80

4. AA Intensywny Lifting 50+
Kremowy żel do mycia twarzy 200 ml 19,80

1. AA Ultra Nawilżanie
Nawilżający żel do mycia twarzy nie zawiera SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia napięcia. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiska i przywraca jej właściwą równowagę.
Dodatkowo aktywnie nawilża i regeneruje skórę.
Poj. 200 ml 19,802. AA Nutri Ujędrnianie 35+
Odżywczy żel do mycia twarzy
Dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia skóry. Nie zawiera SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia napięcia. Pobudza odnowę komórkową, uelastycznia i wygładza skórę.
Poj. 200 ml 19,803 AA DNA Regeneracja 40+
Jedwabisty żel do mycia twarzy
Dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Nie zawiera SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia napięcia. Działa regenerująco, opóźniając procesy starzenia się skóry. Zawiera ekstrakt z kasztanowca, dzięki czemu uszczelnia naczynia krwionośne.
Poj. 200 ml 19,80PEELINGI DO MYCIA TWARZY

1. AA Efekt Matujący
Aktywnie oczyszczający peeling do mycia twarzy 200 ml 19,80

2. AA Nutri Ujędrnianie 35+
Energizujący peeling do mycia twarzy 200 ml 19,80

1. AA Efekt Matujący Aktywnie oczyszczający peeling do mycia twarzy
Nie zawiera SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia napięcia. Myje i jednocześnie usuwa martwy naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, nadając jej matowe wykończenie. Łagodnie ściąga, wygładza i tonizuje skórę.
Poj. 200 ml 19,802. AA Nutri Ujędrnianie 35+
Energizujący peeling do mycia twarzy
Nie zawiera SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia napięcia. Myje i jednocześnie usuwa martwy naskórek oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Nie zawiera SLES (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje uczucia napięcia. Magnez zawarty w ekstrakcie z kakao dodaje komórkom energii.
Poj. 200 ml 19,80PEELINGI W SASZETKACH 2x 5ml.

1. AA Intensywny Lifting 50+
Regenerujący peeling do twarzy
Poj. 2x5ml. Cena 3,49

2. AA Ultra Nawilżanie
Wygładzający peeling enzymatyczny
Poj. 2x5ml. Cena 3,49

3. AA Nutri Ujędrnianie
Odżywczy peeling mousse
Poj. 2x5ml. Cena 3,49

1. AA Intensywny Lifting 50+
Regenerujący peeling do twarzy
Doskonale wygładza i odżywia skórę. Zawiera kompleks składników (koenzym R i witamina C), który odpowiada za neutralizację wolnych rodników, rozjaśnianie przebarwień i zmniejszenie widoczności zmarszczek. Dzięki obecności izoflawonów z soi odbudowuje i wzmacnia strukturę skóry. Intensywnie odżywia, nawilża i regeneruje naskórek.

Stosowanie: Rozprowadzić peeling równomiernie na wilgotnej, oczyszczonej skórze twarzy, szyi i dekoltu, omijając okolice oczu. Masować delikatnymi, kolistymi ruchami przez 3-4 minuty, a następnie zmyć letnią wodą.
Poj. 2x5ml. Cena 3,49

2. AA Ultra Nawilżanie
Wygładzający peeling enzymatyczny
Oczyszcza i wygładza skórę, niwelując wszelkie nierówności. Doskonale złuszcza obumarłe komórki naskórka, zapewniając skórze zdrowy i świeży wygląd. Intensywnie odżywia i regeneruje skórę. Zmniejsza podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Stosowanie: Rozprowadzić równomiernie na oczyszczonej, wilgotnej skórze twarzy, omijając okolice oczu. Pozostawić na około 10 minut, a następnie zmyć letnią wodą.
Poj. 2x5ml. Cena 3,49

3. AA Nutri Ujędrnianie
Odżywczy peeling mousse
Doskonale oczyszcza i wygładza skórę, niwelując wszelkie nierówności. Złuszcza obumarłe komórki naskórka, zapewniając skórze zdrowy i świeży wygląd. Intensywnie odżywia skórę, przywracając jej elastyczność i aksamitną gładkość.

Stosowanie: Rozprowadzić równomiernie na oczyszczonej, wilgotnej skórze twarzy, omijając okolice oczu. Pozostawić na około 10 minut, a następnie z myć letnią wodą.
Poj. 2x5ml. Cena 3,49Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar