2009-06-17

Twarz

Laboratorium Kosmetyczne AVA

Jest to dla nas bardzo cenna nagroda. Cieszymy się, że nasze kosmetyki znalazły uznanie w oczach przedstawicieli branży SPA i kosmetycznej – podsumowuje Larysa Dysput-Goławska, właścicielka Laboratorium Kosmetycznego AVA .

Certyfikowane Ekologiczne Kosmetyki Profesjonalne to pierwsza polska seria ekologicznych kosmetyków profesjonalnych posiadająca certyfikat międzynarodowej instytucji certyfikującej - ECOCERT. W skład receptury wchodzą jedynie naturalne składniki, pochodzące z monitorowanych upraw organicznych m.in. ekstrakty z zielonej herbaty, prawoślazu, imbiru, rumianku, naturalne emulgatory z oliwy z oliwki europejskiej, olejek z trawy cytrynowej i lawendy. Stymulują one procesy ochronno-rewitalizujące zachodzące w skórze.

Ekologiczną serię profesjonalną AVA Laboratorium opracowało z myślą o salonach kosmetycznych, SPA pragnącym zaoferować swoim wymagającym klientkom kompleksowy zabieg pielęgnacyjny przeprowadzany przy użyciu kosmetyków wyłącznie naturalnych. W skład ekologicznej serii profesjonalnej wchodzą: mleczko do demakijażu, tonik bezalkoholowy, maseczka do twarzy oraz rewitalizujący krem do twarzy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar