2009-06-08

Torby

Torby Envirosax - praktyczne, designerskie, piękne

Envirosax - zielony łącznik
Używanie rzeczy wielokrotnego użytku to jeden z najlepszych sposobów na ograniczenie produkcji śmieci i ochronę naszej planety. Dlatego warto kupować rzeczy dobrej jakości, które wystarczą na długo - takie jak Envirosax. Wymyślone w Australii, projektowane przez doborową grupkę entuzjastów, mają już status kultowej siatki na zakupy w Australii i USA. Od 2008 roku podbijają Europę. Mała rzecz, która zmienia nas - i świat - na lepsze.

Envirosax to pojemna i mocna torba na zakupy (i nie tylko) z nieprzemakalnego materiału. Waży zaledwie 40 g i zwija się do rozmiarów porcji sushi. Udźwignie nawet 15 kg zakupów, a zmieści ich dwa razy tyle, co siatka z supermarketu. Jest trwała i można ją prać (najlepiej przepłukać pod bieżącą wodą). Ergonomiczny projekt uchwytu pozwala wygodnie nosić Envirosax na ramieniu.

Ulubione torby zakupowe
Envirosax mają kilka atutów, dzięki którym podbijają serca tysięcy użytkowników. Przede wszystkim to rozmiar i waga zwiniętej torby. Malutki pakunek zawsze zmieści się w torebce, aktówce czy kieszeni. W praktyce oznacza to, że mając Envirosax, używasz jej zawsze, gdy robisz zakupy, nawet jeśli to spontaniczny wypad do sklepu po drodze do domu. Envirosax są więc używane kilka razy częściej, niż torby składane. W ten sposób wyrabia się dobre nawyki proekologiczne.

Envirosax to australijska firma rodzinna, dlatego w kolekcji jest też seria dziecięca. Envirosax KIDS to najlepszy sposób, by nauczyć młode pokolenie szacunku dla środowiska i pomoc maluchom przyswoić dobre nawyki.

Zielone jest piękne
I wreszcie to, co widać na pierwszy rzut oka: torby Envirosax są piękne! To powiew świeżego designu w trendzie eko. Równanie ekologiczny = brzydki odchodzi w przeszłość. Kilka serii, kilkadziesiąt wzorów - każdy znajdzie torbę Envirosax odpowiednią dla siebie. Do wyboru, do koloru: wzorzyste, w stylu retro, z grafiką jak z lat 70-tych, z motywami roślinnymi, w klasyczne wzory brytyjskie, z komiksowymi postaciami, gładkie, w fantastycznych kolorach. Envirosax to krok w dobrym kierunku.Lifestory jest oficjalnym przedstwicielem marki Envirosax w Polsce.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar