2009-04-13

Twarz

Wiosenna harmonia prosto od natury

Trzy kroki do pięknej skóry
Kosmetyki ARTISTRY™ essentials stworzono z myślą o codziennej, bazowej pielęgnacji skóry twarzy. W związku z faktem, iż podstawą pięknej i zadbanej skóry są trzy etapy pielęgnacji – oczyszczanie, nawilżanie i ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w skład serii weszły preparaty przeznaczone do tych właśnie czynności, zróżnicowane ze względu na typ cery.

W ofercie marki znajdziemy preparat do mycia twarzy, tonik i emulsję ochronną, przy czym każdy z tych kosmetyków dostępny jest w wersji do skóry suchej i normalnej oraz tłustej i mieszanej. Dzięki zawartości składników kojących, obie linie stosowane mogą być przez osoby mające skórę wrażliwą.

Dodatkowo ofertę uzupełnia paleta kosmetyków przeznaczonych do różnych zadań, takich jak olejek nawilżający, witaminowy krem łagodzący, krem pod oczy, płyn do demakijażu, peeling i dwie maseczki.

Bogactwo natury w każdej uncji
Kosmetyki ARTISTRY™ essentials już samym opakowaniem budzą skojarzenia z wiosenną delikatnością, rozkwitaniem i bogactwem natury. Lekkie buteleczki i tubki, utrzymane w kolorach pastelowych, łączy charakterystyczny kwiatowy motyw. Preparaty wchodzące w skład serii są jednak wiosenne nie tylko na zewnątrz. Każdy kosmetyk opatrzony logo ARTISTRY™ essentials charakteryzuje bogaty skład roślinny, zawarty w specjalnie opracowanych formułach nawilżających i normalizujących. Znajdziemy w nich na przykład rośliny znane ze swoich właściwości nawilżających - figę indyjską, wiesiołek, błękitną agawę, jak również te bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe - szałwię argentyńską, otręby ryżowe, olej z orzechów makadamia czy normalizujące - acerolę, śliwkę kakadu, korę cynamonową. Warto dodać, że część z nich pochodzi z upraw na farmach NUTRILITE™, należących do Amway. Dzięki ARTISTRY™ essentials możemy cieszyć się zbawiennymi dla skóry właściwościami roślinnymi nie tylko wiosną.

Wiosenna premiera
Kosmetyki ARTISTRY™ essentials miały swoją premierę w pierwszych dniach kalendarzowej wiosny - podczas spotkania prasowego, zorganizowanego w warszawskim Klubie Polskiej Rady Biznesu 24 marca 2009 roku. Roślinny charakter kosmetyków podkreśliła scenografia, zaaranżowana w konwencji wiosennego ogrodu. Obecni na spotkaniu goście mieli również okazję obejrzeć pokaz tai chi – sztuki służącej osiąganiu spokoju i harmonii wewnętrznej, wykonany przez Mariusza Sroczyńskiego ze szkoły Taijiquan YMAA Warszawa.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar