2009-03-26

Warto odwiedzić...

Spotkania w Młynie Klekotki resort & spa

Młyn Klekotki resort & spa poszerzył ofertę pobytową o pakiet „Babski wypad za miasto”. Propozycja, adresowana do grup przyjaciółek, to połączenie kuracji relaksującej i wspólnej zabawy. Nowy pakiet obejmuje m.in. seans zabiegów odświeżających w kameralnym SPA, program rekreacyjno-turystyczny, uroczystą kolację w sali kominkowej oraz dwa noclegi ze śniadaniem w odrestaurowanym majątku młyńskim z XVII wieku. Podczas wizyty w hotelu nie zabraknie okazji do rozmów, żartów i ploteczek – przy porannej kawie, w jacuzzi, w trakcie rowerowej wycieczki lub w saunie.

„Każda kobieta niezależnie od wieku potrzebuje chwili wytchnienia” – podkreśla Grażyna Szwarc-Kobryń, kierownik hotelu Młyn Klekotki resort & spa. „Wspólny wyjazd z przyjaciółkami na Mazury to doskonała okazja do zabawy, połączonej z troską o zdrowie i urodę, a także odpoczynku, na który zwykle brakuje nam czasu. W ten sposób można uczcić urodziny lub wieczór panieński.”W trakcie trzydniowego pobytu w hotelu panie skorzystają z łaźni parowej z aromaterapią oraz zabiegów odświeżających. Aromasauna oczyszcza skórę z toksyn, poprawia przemianę materii i odpręża. Właściwości lecznicze wzmacnia zastosowanie naturalnych olejków roślinnych, np. z bluszczu, arniki, skrzypu polnego, czarnego bzu i eukaliptusa. Panie zostaną także poddane rozgrzewającej kuracji borowinowej na twarz i ciało. W jej skład wchodzi kąpiel, peeling oraz okłady z borowiny. Zabieg rozluźnia mięśnie, oczyszcza pory skóry, usuwa toksyny i modeluje sylwetkę. Łagodzi stres i przepracowanie, dając uczucie natychmiastowej poprawy nastroju.

Kurację SPA uzupełnia bogaty program rekreacyjny. Proponowane atrakcje umożliwiają poznanie walorów turystycznych okolicy oraz aktywny wypoczynek. Do dyspozycji pań są rowery górskie i do jazdy szosowej, mini golf, tenis stołowy na wolnym powietrzu, tenis ziemny, bilard, fitness club oraz nordic walking. Hotel organizuje również wycieczkę rowerową do rezerwatu przyrody „Gniazda Orła Bielika”. Wieczorny relaks zapewnia degustacja specjałów kuchni w trakcie 4-daniowej kolacji w sali kominkowej oraz wizyta w jacuzzi z butelką wybornego wina.Pakiet „Babski wypad za miasto” przygotowano dla grup liczących od 2 do 6 osób. Panie mogą skorzystać również z krótszego programu dwudniowego „Babski wieczór”.

Pakiet „Babski wypad za miasto” (3 dni) obejmuje:
- 3 dni pobytu /2 noclegi/ w pokoju dwuosobowym
- śniadania każdego dnia dla leniuchujących dam
- kawa/herbata z gorącym ciastkiem i perlistym Prosseco na przywitanie
- wspominkowo-plotkarski wieczór z kolacją w Sali Kominkowej – Szef Kuchni serwuje Młyńskie Delikatesy – 4-daniową rozkosz dla podniebienia
- jacuzzi pod gwiaździstym niebem do białego rana z winem musującym
- energetyzujący spacer oparty o czakry starego 600-letniego dębu oraz energię alei bukowej
- lunch wzmacniający z dużą ilością witamin
- seans odświeżających zabiegów w gabinecie SPA
- rowerową wycieczkę do „Gniazda Orła Bielika” lub do innych miejscowych atrakcji
- saunę i aromaterapeutyczną łaźnię parową dla oczyszczeniaW pakiecie: sauna szwedzka (dowolna ilość zamówień), nordic walking, fitness club, mini golf, tenis stołowy na wolnym powietrzu, tenis ziemny na kortach z nawierzchnią trawiastą, sala bilardowa, rowery górskie i do jazdy szosowej.

Cena pakietu dla 1 osoby w pokoju dwuosobowym – 900 zł.

Oferta ważna jest cały rok z wyłączeniem Świąt Wielkiej Nocy, Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.

Komentarze (1)

EEEE (2009-03-26 11:09:20)
no to do SPA
Foka kiedy jedziemy?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar