2009-03-23

Torby

Petunia Pickle Bottom - torby dla eleganckich mam

Od 2000 roku Petunia Pickle Bottom czaruje świat niezwykłą kolekcją toreb dla młodych i przebojowych mam. Impulsem do powstania firmy była luka na rynku – brakowało funkcjonalnych toreb, w których można pomieścić wszystko, co potrzebne maluchowi na spacerze czy wakacjach. Petunia szybko zdobyła sympatię kobiet na całym świecie – kolejne modele okazały się nie tylko wygodne i praktyczne, ale co nawet ważniejsze – stały się obiektem pożądania kobiet, które uwielbiają otaczać się pięknymi przedmiotami. Petunia wyznaje zasadę, że w okresie macierzyństwa kobiecie należy się duża doza luksusu, przyjemności i radości. Petunia daje doskonałe możlwości stylizacyjne – taka torba może być ciekawym dodatkiem do kreacji codziennej a nawet wieczorowej.

Torby zaprojektowane są ze smakiem i wyczuciem zarówno stylu jak i przeznaczenia. Z jednej strony niestandardowe wzory oraz umiarkowany przepych dekoracyjny docenią kobiety, które lubią akcent modowy i nowoczesny. Petunia przyciąga wzrok oryginalnymi i wyrazistymi połączeniami kolorystycznymi, misternie wyszywanymi detalami oraz szlachetnymi tkaninami: ręcznie tkanymi tweedami, dobrej jakości wełną i aksamitem oraz tłoczonymi wzorami z jedwabiu. Z drugiej strony klasyczny kształt toreb, mocne sprzączki oraz przemyślana organizacja wnętrza zadowolą wymagające i poszukujące najlepszych produktów mamy.

Dodatkowymi atutami są:
- wodoodporne płótno,
- 4 kieszenie na butelki,
- praktyczna organizacja wewnętrzna torby,
- kieszeń na brudne pieluchy (można ją odczepić od torby),
- wbudowany, wygodny pled od przewijania dziecka,
- trwałe paski oraz sprzączki,
- kieszeń na wilgotne chusteczki higieniczne,
- mocne paski przeznaczone do noszenia torby na ramię.

Modele dostępne w cenie 730 zł (Boxy Backpacks) oraz 820 zł (Shoulder Bags). Zainteresowanych zapraszamy już teraz do sklepu Lullaby na ulicy Kruczej 17 w Warszawie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar