2009-03-14

Dodatki

Gatta i geometria

Jak zatem odpowiednio dobrać rajstopy z wzorem geometrycznym do spódnicy? Te i inne wątpliwości rozwieje Joanna Horodyńska w drugim odcinku lekcji stylu Gatty „Wyjdź na spotkanie wiosny”.

Na spotkanie wiosny lepiej dobrze się przygotować, aby ciepłe dni nie zastały nas w kolorach zimy. Można sięgnąć oczywiście po wzory wiosenne: florystyczne i kwiatowe, ale jeśli wolimy zdecydowane linie, najlepszą propozycją na wiosenne dni będzie geometria. Motywy i wzory geometryczne kojarzą się zazwyczaj z gładkimi spódnicami i ciemnymi, stonowanymi kolorami. Nie musi tak jednak być. Koła, romby, linie proste i łamane lubią swoje towarzystwo, więc nie bójmy się łączyć figur i bawić się nimi.

Poznajmy nowe zestawienia i kontrasty – romans beżowych rombów z czarnymi liniami, niebiesko-czarną kratę i subtelne zdobienia w postaci małych elementów geometrycznych, które uwodzicielsko podkreślają kształt łydki. Efekt gwarantowany!

Nie zapominajmy, że geometria to także sposób na optyczne wyszczuplenie nogi lub jej zaokrąglenie. Ponadto, dobrze dobrany motyw geometryczny będzie elegancki, zmysłowy lub dziewczęcy – taki jak chcesz! Jak tego dokonać? Poradź się stylisty! Zapraszamy na spotkanie z geometrią na stronę www.gatta.pl już od 16 marca.

„Spaceruj w kratkę” to druga z kolei lekcja stylu i mody z cyklu „Wyjdź na spotkanie wiosny”. Za nami podróż w krainę florystyki, a przed nami jeszcze 3 niezwykłe spotkania z najnowszymi trendami, podczas których niejedna kobieta przejdzie prawdziwą wiosenną metamorfozę. Joanna Horodyńska opowie nam o najmodniejszych modelach rajstop i pończoch w nadchodzącym sezonie wiosennym: kabaretkach i ażurach, getrach, legginsach oraz wyjątkowo zdobionych pończochach.

Dowiemy się nie tylko, co jest modne, ale przede wszystkim jak łączyć ze sobą poszczególne wzory, aby rajstopy stały się idealnym dopełnieniem kreacji, podkreślającym jej styl.

Na kolejne spotkania z modą zapraszamy tutaj

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar