2009-03-04

Warto odwiedzić...

Wielkanoc w Młynie Klekotki resort & spa

Na gości czekają m.in. nordic walking po wiosennym lesie oraz wycieczki rowerowe wzdłuż malowniczej doliny rzeki Wąskiej.

Sprzątanie, zakupy, godziny spędzone za stołem lub przed telewizorem – tak w wielu polskich rodzinach wyglądają zbliżające się święta wielkanocne. Przybywa jednak Polaków, którzy wolą spędzić Wielkanoc poza domem i decydują się w tym czasie na wiosenny urlop. Dla osób ceniących relaks równie mocno jak wielkanocną tradycję Młyn Klekotki resort & spa przygotował ofertę pobytową „Wielkanoc w Klekotkach”. Święta w XVII-wiecznym mazurskim młynie, przekształconym w ekskluzywny hotel, upłyną pod znakiem harmonii tradycji i nowoczesności. Domowe menu, malowanie pisanek, szukanie zajączka, degustacja win w hotelowej winiarni oraz nordic walking z instruktorem po wiosennym lesie – to tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowano dla przyjeżdżających.

„Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie pobytami w okresie świąt – przyznaje Grażyna Szwarc-Kobryń, kierownik Młynu Klekotki resort & spa. – Dla wielu osób przerwy świąteczne to jedyny okres w roku, kiedy mogą sobie pozwolić na urlop. Staramy się, aby ten krótki odpoczynek na Mazurach był wyjątkowy i regenerujący. Gościom oferujemy usługi SPA oraz bogaty program rekreacyjno-sportowy, uwzględniając oczywiście charakter wielkanocnych dni i towarzyszącą im tradycję.”Pakiet „Wielkanoc w Klekotkach” obejmuje okres od 10 do 13 kwietnia. W ciągu czterodniowego pobytu goście będą mogli uczcić święta wielkanocne nie rezygnując przy tym z aktywnego odpoczynku oraz odnowy biologicznej. Wiosenny zastrzyk energii zapewnią przejażdżki rowerowe oraz nordic walking, oferowany w hotelu wraz z profesjonalnym instruktażem. Podążając szlakami z map hotelowych, można zobaczyć rzadko spotykane zabytki – oryginalne domy podcieniowe, kościoły z XVIII i XIX wieku oraz tajemniczy „kamienny krąg”, ślad Gotów i Celtów, położony około 30 minut pieszo od budynków hotelowych.

Wielkanocny pobyt w Młynie Klekotki resort & spa to również czas odpoczynku i relaksu. W ramach pakietu goście mogą skorzystać z sauny szwedzkiej, łaźni parowej z aromaterapią oraz fototerapii. Ponieważ wiosną organizm domaga się szczególnej uwagi, warto skusić się na dodatkowo płatne usługi SPA. Kąpiele, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne oczyszczą skórę z toksyn i odżywią po zimie. Atrakcji nie zabraknie również pod koniec dnia. Degustacja win w hotelowej winiarni, bilard oraz seans filmowy w sali kinowej to propozycje Młynu Klekotki resort & spa na wieczorny relaks. Świąteczny charakter pobytu podkreślą wielkanocne tradycje – malowanie pisanek, przygotowanie święconki, szukanie zajączka oraz specjalnie przygotowane na ten czas menu.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar