2009-02-24

Torby

Indywidualny JanSport

Wielbiciele starego stylu będą mogli je nabyć jednynie w dwóch sklepach na terenie Warszawy: w JanSport Converse zlokalizowanym przy Alejach Jerozolimskich 55 oraz Wrangler JanSport mieszczącym się w Centrum Handlowym „Arkadia” przy Alei Jana Pawła II 82. Sprzedaż prowadzona będzie od 15-go marca.

Nową kolekcję Smushup otwiera brązowy plecak o nazwie Oaktown, rozjaśniony paskami w kolorach pomarańczowym i zielonym. Stylowymi,
a jednoczesnie kontrastującymi z resztą uzupełnieniami tej kolorystyki, są biały zamek i rączka. Ze względu na uniwersalny design i dobór barw Oaktown jest kuszącą propozycją zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.Równie interesująco prezentuje się wzór sygnowany nazwą Morph. Czarny plecak ozdobiony jest różowym i białymi grochami, a także dwoma pasami w takich samych barwach. Z racji na dobór kolorów Morph powinien przypaść do gustu zwłaszcza kobietom.Cechą wspólną dla obu wzorów z kolekcji Smushup jest opatrzenie ich cyfrą 67, która nawiązuje do roku powstania marki JanSport oraz dodanie na przedniej kieszeni stylowych, odpinanych znaczków.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar