2009-02-20

Dodatki

Pończochy Gatta

W cieplejsze dni pończochy cieszą się większą popularnością niż rajstopy. Dla tych kobiet, które czują się niekomfortowo z pasem do pończoch, Gatta proponuje absolutną nowość na rynku - pończochy samonośne typu seamless z najnowszej wiosennej kolekcji Galleria Fantasia.

Przede wszystkim komfort!
Pończochy Gatta Galleria Fantasia to połączenie atrakcyjności i seksapilu z wygodą oraz komfortem. Jest to najnowszy wynalazek firmy Gatta – pończocha seamless jest bezszwowa i elastyczna, a dzięki zawartości platynowych włókien idealnie przylega do skóry. Delikatnie opina nogę, dopasowuje się dokładnie do jej kształtu i tym samym do ciebie – twojego tempa i stylu życia. To propozycja dla wszystkich kobiet, które szukają elegancji, atrakcyjności, ale nie za cenę wygody i swobody ruchu.Jedną z najważniejszych zalet pończoch Gatta typu seamless jest bowiem silikon bicomponent, czyli silikon o podwójnej kompozycji. Jest to specjalny rodzaj silikonu, którego paski posiadają gęsto rozmieszczone otwory, przez co pozwalają skórze oddychać. Paski silikonowe są ponadto różnej grubości i dzięki temu pończocha idealnie dopasowuje się do kształtu uda. Pończochy Gatta gwarantują doskonałą przyczepność bez ucisku nogi – przykra niespodzianka w postaci nagle opadającej pończochy cię nie spotka. Ponadto, produkt przeszedł pomyślnie wszystkie testy na toksyczność, tolerancję i komfort (m.in. Pacht Test gwarantujący brak podrażnień skóry), więc można go śmiało polecić także kobietom o wrażliwej skórze skłonnej do podrażnień.Rozbudź swoje zmysły
Pończochy z linii Galleria Fantasia mile rozbudzą twoje zmysły, także te estetyczne. Są bowiem miękkie i miłe w dotyku, a estetyka wykonania w połączeniu z fantazyjnym wzornictwem sprawi, że każda kobieta poczuje się bardziej atrakcyjna. Seria Galleria Fantasia emanuje bowiem oryginalnością, pięknem i elegancją. Subtelnie uwodzi poprzez wzory i motywy florystyczne. Wiosenna kolekcja Gatta dopracowana jest w każdy detalu – pończochy posiadają ozdobne wykończenia w postaci srebrnych linii i wzorów ozdobionych kryształkami Svarowskiego.Pończochy Gatta z serii Galleria Fantasia to idealna propozycja na wiosnę dla każdej kobiety, która pragnie czuć się nie tylko atrakcyjnie, ale i swobodnie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar