2009-02-13

PLOTKI

Kontrowersyjna Britney Spears

Britney Spears zagra seksowną panią domu pieczącą ciasto w swoim nowym teledysku, który będzie towarzyszył kontrowersyjnej piosence "If You Seek Amy".

Gwiazda zaczęła pracować nad promującym teledyskiem we wtorek. Czy wygląda na nim tak seksownie jak zawsze? Podobno Britney ma na głowie perukę blond, różową koszulę i krótką, białą spódniczkę – niczym ideał z lat 50-tych.

Pewne źródło podaje, że nowy teledysk Britney jest bardzo prowokujący. Dlaczego? Podobno teledysk jest odzwierciedleniem pewnego etapu w życiu piosenkarki. Przecież w roku 2007 piosenkarka – matka dwójki dzieci – próbowała udowodnić, że jest idealną żoną.

Teledysk "If You Seek Amy" wywołał prawdziwą burzę wśród zgromadzeń rodzinnych, które chciałyby zabronić puszczania jej nowej piosenki w stacjach radiowych z powodu pikantnych i prowokujących słów piosenki. Podobno Britney w refrenie śpiewa angielskie słowo zaczynające się na F***.

Aż sama jestem ciekawa tej piosenki, skoro zrobiono wokół niej taki szum. Może Britney w końcu dostrzegła, że okres prób bycia perfekcyjna matką nic jej nie dał, tylko ból, cierpienie i załamanie nerwowe. Teraz pora wrócić do życia scenicznego i pokazać, jak nie należy żyć.

Komentarze (1)

Małgorzata Marek (2009-02-13 16:06:46)
:-)
no cóż, teraz tak się kręci klipy, byleby było o nim głośno, wtedy jest oglądalność. Na tym się teraz buduje kariere - na skandalu !!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar