2009-02-09

Torby

Wiosenna kolekcja JanSport 2009

JanSport słynie z odwagi i pomysłowości w doborze barw. Najlepszy przykład to wzór ukryty pod nazwą shell tan circle in cirlce. Tworzą go wielobarwne koła, inspirowane wyglądem morskich muszli, wpisanych w kolejne koła. Przeważają brązy i błękity, prezentowane w różnych odcieniach.

Inną nową propozycją kolorystyki jest black/white fade. To bardziej stonowane, lecz równie ciekawe zestawienie. Czerń i biel przenikają się nawzajem, raz są bliskie szarości, by tuż obok zaprezentować czystą barwę. Głównym motywem geometrycznym są ułożone w rzędy romby.

Zadowoleni powinni być również miłośnicy plecaków w kratkę. To z myślą o nich powstały wzory o nazwach white/pink phenomenon pizzaz plaid, a także white/black pizzaz plaid. Pierwszy z nich stanowi połączenie różu i bieli, którego drapieżny charakter podkreśla dodatkowo żółta barwa. Z kolei white/black pizzaz palid to klasyczna czarno-biała kratka, dla osób które bardziej od ekstrawagancji cenią prostotę i styl ponadczasowy.


W kolekcji Spring 2009 natrafimy również na mniej rzucające się w oczy, ale za to bardzo nowoczesne, desingnerskie łączenia dwóch kolorów. Szczególnie interesująco przedstawia się zestawienie szarości z błękitem i bielą (blue moon) oraz z soczystą czerwienią i czernią (scarlet).

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar