2009-01-24

PLOTKI

Britney Spears piszę książkę

Według plotek Britney Spears podpisała umowę na 10 mln funtów (14 mln dolarów) na książkę. Podobno piosenkarka ma napisać swoją biografię zaraz po tym jak skończy się jej trasa koncertowa "The Circus Starring: Britney Spears”.

Plotki podają, że Britney może napisać nawet ponad 5 książek w ciągu 10 lat. Gazeta Britain's Daily Mirror podaje: “Do tej pory było mnóstwo nieoficjalnych biografii Britney Spears, ale piosenkarka nigdy się nie zgodziła na podpisanie żadnej z nich, aż do teraz. A niektóre historie, które piosenkarka ma w zanadrzu są prawdziwym dynamitem. Britney prowadzi pamiętnik, więc nic nie pominie, oczywiście oprócz tych rzeczy, o których nie będzie chciała pisać. Jeżeli kontrakt wypali Britney napisze od 3 do 5 książek w ciągu następnej dekady. To jest najbardziej lukratywny kontrakt w historii showbiznesu. Britney w końcu szczerze opowie o dorastaniu i dziwnych zachowaniach. To będzie bardzo ekscytujące i trzymające w napięciu czytanie.”

W zeszłym roku Britney przeszła przez załamanie nerwowe i nie ma się co dziwić, gdyż jej własna matka napisała książkę, która mówiła o tym jak Britney zaczęła pić alkohol w wieku 13 lat, straciła dziewictwo w wieku 14 lat i sięgnęła po narkotyki w wieku 15 lat.

Tym razem piosenkarka będzie miała szansę opowiedzieć swoją własną historię.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar