2008-12-17

PLOTKI

Britney Spears chce powrotu

Britney Spears poprosiła swojego byłego męża Kevina Federline`a, by z powrotem się do niej przeprowadził. 27-letnia piosenkarka ma dwóch synów z Kevinem, który posiada pełną opiekę nad chłopcami. Teraz piosenkarka chce dać ich związkowi drugą szansę.

”Kevin ostatnio spędza dużo czasu z u Britney, zostaje na noc i nie wydaje mi się, że to długo potrwa, w pewnym momencie oni się po prostu zejdą, Kevin się wprowadzi i znowu będą żyć razem. Wrócili do swojego starego związku bardzo łatwo. Kevin jest bardzo podekscytowany faktem zamieszkania ponownie z Britney ponieważ bycie samotnym ojcem jest bardzo ciężkie. Britney natomiast jest bardzo przejęta, gdyż znowu będzie miała przy sobie dzieci oraz związek z kimś, komu naprawdę ufa. Oboje doszli do wniosku, że nadal się kochają. Chodzili razem do psychologa i sporządzili listę, by móc ulepszyć swój związek”, podaje źródło.

Jednak przyjaciele Britney ostrzegają ją, że Kelvin dąży do powrotu, gdyż brakuje mu takiego stylu życia jaki prowadził będąc z Britney. Kiedy był jej mężem spędzał dni na graniu w golfa, jeżdżeniu na wakacje i prowadzeniu Ferrari, które ona mu kupiła. Jednak sam Kevin utrzymuje, że jemu chodzi o Britney, a nie jej pieniądze. Podobno jest z niej bardzo dumny, z tego jak świetnie sobie radzi. Uważa, że ponownie zakochał się w Britney i uważa, że czeka ich bardzo dobra przyszłość.

Ciekawe, gdzie w tym wszystkim leży prawda. Czy tym razem chodzi o miłość, czy znowu o pieniądze?

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar