2008-11-06

PLOTKI

Nicole Scherzinger zachwyca

Nicole Scherzinger przeżywała niezmiernie radosne dla niej chwile ciesząc się szczęściem swojego chłopaka Hamiltona, który został mistrzem Formuły 1. Jak widać szczęście postanowiło nie opuszczać piosenkarki nawet na chwilę.

Niedawno Nicole zadeklarowała swoją miłość do Hamiltona, ale to nie przeszkadza, w tym by cały świat mógł na nią patrzeć, podziwiać jak piękną dziewczynę ma mistrz F1 i zazdrościć.

Urodę, doskonałą figurę i mnóstwo seksapilu można zobaczyć w dziewczynach z Pussycat Dolls na zdjęciach zrobionych podczas sesji najnowszej linii bielizny La Senza. Dziewczyny wyglądają wprost zachwycająco, ale prawda taka, że to Nicole przede wszystkim przyciąga uwagę, choć wszystko zależy od gustu. Moim zdaniem Nicole to niezwykle piękna kobieta, która ma nie tylko idealną figurę i przepiękną buzię, ale ma również to coś, co przykuwa uwagę.

Na zdjęciu ubrana w czarno-różowy komplecik, czarne obcisłe rajstopy, długie kozaki, przyjmując bardzo zawadiacką pozę, robi cały efekt. Nicole jest otoczona przez swoje piękne koleżanki z zespołu: Jessica Sutta, Kimberly Wyatt, Ashley Roberts i Melody Thornton, które również prezentują zgrabne figury i bardzo ciekawe komplety bielizny robione na styl bardziej zabawny i groteskowy. Ta linia bielizny zdecydowanie pasuje do tych dziewcząt, zobaczcie sami.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar