2008-09-29

PATRONATY

Targi Lady

Zdecydowanie tak! I to ogromnie żałuję, iż miałam okazję uczestniczyć w Targach Lady tylko w sobotę. Ale lepsze to niż nic.

Jak zawsze moją uwagę skupiłam na makijażu. Podczas targów odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Artystycznego "Twórcze Talenty". Tym razem podzielono je na dwa dni: w sobotę pierwszy etap o temacie: "Delikatna jak motyl", a w niedzielę drugi etap o temacie: "Carmen".
Relacja z pierwszego dnia już się u nas ukazała, a "Carmen" nadal pozostaje jedną więlką niewiadomą.
Jeśli ktoś z Was był i robił zjęcia? to proszę o przesłanie do redakcji, z chęcię je zamieścimy.

Inspirujący okazał się także Pokaz Makijażu Artystycznego: Trendy sezonu jesień/zima/karnawał zorganizowany został przez ARTIS Szkołe Makijażu Anna Brózda.

10-ta edycja Targów Lady zaowocowała dużą ilością pokazów. Na scenie m. in. mogliśmy zobaczyć pokaz sukien ślubnych Lilea, pokaz bielizny Mat i pokaz fitness Wordclass i Bodella. Znakomity show taneczny zobaczyliśmy dzięki Śląskiej Szkole Tańca, która zaprezentowała takie tańce jak: walc angielski, ognistą rumbę i gorącą sambę. Niesamowite wrażenie zrobiła na mnie grupa Flamenco Loco i Tańca orientalnego - Szkoły Tańca Saida. Dzieki Szkole Artystycznej Alternatywa Kraków podpatrzyliśmy jak wykonuje się makijaż i bodypainting - pokaz był na prawdę inspirujący. AWF Katowice pokazał swoje młode, energiczne gimnastyczki...co te dzieciaki wyrabiały na scenie:) Dynamicznie zaprezentował się Zespół Szkół Projektowania i Stylizacji Ubioru w Sosnowcu Pokaz "Inspirujący Świat Mody" - pokazał prawdziwy pazur. Zaś pokaz jogi Akademii Jogi i Terapii Ruchem mógł każdego odprężyć.

Najciekawsze pokazy zaprezentujemy w osobnych artykułach.

Tekst i zdjęcia: Ewa Kuzera

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar