2023-09-07

Kosmetyki

Nivelazione® for men – W trosce o męskie stopy

Latem, przy wyższych temperaturach, nadpotliwość stóp może być szczególnie uciążliwa. Zwłaszcza, że najczęściej towarzyszy temu nieprzyjemny zapach. W tym przypadku nie tylko kobiety starają się zadbać o świeżość swoich stóp, ale równie chętnie po skuteczne rozwiązania sięgają mężczyźni. Z tą myślą marka Nivelazione® opracowała linię preparatów  for men, w której znajdziemy antyperspirant do stóp oraz dezodorant do butów. Co je wyróżnia? Długotrwałe działanie i niezawodna ochrona. 

 
 
Nivelazione® for men Antyperspirant do stóp dla mężczyzn
Preparat zwalcza nadmierną potliwości i nieprzyjemny zapach, pomaga w pielęgnacji stóp z problemem grzybicy, a także poprawia wygląd męskich stóp i zapewnia im komfort. Zawiera unikalne składniki o niezwykle skutecznym działaniu. Ekspresowy Deo-Bloker zapachu redukuje oraz zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dermo-Protector doskonale pielęgnuje i przywraca uczucie komfortu. Z kolei olej konopny odżywia i łagodzi podrażnienia. 
 
 
 
Nivelazione® for men Dezodorant do butów dla mężczyzn
Dezodorant natychmiast odświeża i przywraca komfort, a regularnie stosowany likwiduje nadmierne pocenie oraz skutecznie chroni stopy i buty przed nieprzyjemnym zapachem. Aktywny bloker zapachu działa dezodorująco i skutecznie redukuje nadmierne pocenie, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapobiega jego powstawaniu. Dermo-Protector zapewnia niezawodną ochronę oraz wspomaga pielęgnację skóry z problemem grzybicy. Natomiast mięta pieprzowa intensywnie odświeża.
 
 
 

Nivelazione® for men Antyperspirant do stóp dla mężczyzn: 18,99 zł/ 180 ml
Nivelazione® for men Dezodorant do butów dla mężczyzn: 18,99 zł/ 180 ml
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar