2023-08-28

Pielęgnacja ciała

Piękne stopy to zdrowe stopy!

Przesuszona skóra stóp, pękające lub zrogowaciałe pięty czy nieprzyjemny zapach – z takimi kłopotami boryka się mnóstwo osób, nawet jeżeli nie mówią o tym głośno. Warto wiedzieć, że z wieloma dolegliwościami można poradzić sobie samodzielnie z pomocą odpowiednich produktów. Klasyczne kosmetyki warto zastąpić specjalistycznymi preparatami z gamy NIVELAZIONE Skin Therapy PROTECT lub EXPERT. Opracowane przez podologów i dermatologów skutecznie działają już od pierwszej aplikacji.

 

 

 
Wygląd stóp jest związany z ich kondycją, czyli krótko mówiąc stanem zdrowia. Dlatego czasem nawet sumienna i regularna pielęgnacja może okazać się niewystarczająca. Wielu dolegliwości można jednak uniknąć sięgając po specjalistyczne dermokosmetyki. 
 
Linia Nivelazione Skin Therapy PROTECT od Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm wykorzystuje innowacyjną technologię DERMASOFT DECALACT LIQUID opartą na naturalnym kompleksie o działaniu przeciwgrzybiczym i antybakteryjnym, pozwalającą na eliminację drobnoustrojów odpowiedzialnych m. in. za grzybicę stóp i  nieprzyjemny zapach. Natomiast w gamie Nivelazione Skin Therapy EXPERT zastosowano technologię ODOUR STOP System, która neutralizuje nieprzyjemne zapachy poprzez zastąpienie ich aktywnych molekuł zapachem pożądanym. Dzięki temu pozostawia długotrwały efekt świeżości, skutecznie chroniąc przed przykrym zapachem potu.

Ukojenie dla suchych i swędzących stóp
 
Nawilżający krem do stóp i paznokci Nivelazione Skin Therapy PROTECT działa już od pierwszej aplikacji – łagodzi uczucie świądu i pieczenia, nawilża i koi. Stosowany regularnie odbudowuje barierę hydrolipidową skóry, zmniejszając ryzyko powstawania pęknięć i mikrouszkodzeń. Ma lekko kwaśne pH, dzięki czemu  zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji grzybiczych. Wspomaga również łagodzenie związanych z nimi objawów i defektów, takich jak modzele, nagniotki, suche i pękające pięty. 
 
 
 
Ulga dla opuchniętych i zmęczonych nóg
 
Chłodzący żel na opuchnięte i zmęczone nogi Nivelazione Skin Therapy EXPERT ma holistyczne działanie – z jednej strony relaksuje i przyjemnie chłodzi, z drugiej redukuje obrzęki. Opracowana przez zespół podologów i dermatologów zaawansowana formuła z hesperydyną, ekstraktem z kasztanowca i arniką łagodzi uczucie napięcia skóry, zmniejsza uczucie ciężkości, a także utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry. Wskazaniami do zastosowaniu żelu są m. in. zaburzenia krążenia, skłonność do obrzęków i rozszerzone naczynka.
 
 
 
Świeżość na co dzień dla każdego
 
Aktywny dezodorant do stóp 5 w 1 Nivelazione Skin Therapy EXPERT pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp każdego dnia. Dzięki technologii Odour Stop System pozostawia długotrwały efekt świeżości, skutecznie chroniąc przed przykrym zapachem potu, skutecznie likwiduje nadmierne pocenie i zapewnia uczucie suchości nawet do 24 godzin. Dezodorant działa również antybakteryjnie i przyjemnie chłodzi. 
 
 

Nawilżający krem do stóp i paznokci, NIVELAZIONE Skin Therapy PROTECT: 18 zł/ 50 ml
Chłodzący żel na opuchnięte i zmęczone nogi, NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT: 18 zł/ 150 ml 
Aktywny dezodorant do stóp 5 w 1, NIVELAZIONE Skin Therapy EXPERT: 18 zł/ 150 ml
 
Kosmetyki i wyroby medyczne dostępne wyłącznie w aptekach oraz na stronie producenta: https://ideepharm.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar