2023-07-14

Włosy

Koloryzacja air touch - sprawdź najnowsze trendy w farbowaniu włosów!

Chcesz wyglądać świetnie nie tylko od święta, ale również na co dzień? Zastanawiasz się, jak uzyskać efekt pięknie pofarbowanych włosów i jednocześnie sprawić sobie mnóstwo radości? To już pewne, że powinnaś pomyśleć o wielowymiarowej koloryzacji air touch za pomocą, której Twoja fryzura nabierze wyraźnie nowoczesnego i bardzo kobiecego akcentu. Już za chwilę dowiesz się na czym polegają najnowsze trendy z użyciem tej metody farbowania włosów.

 

 

 

Air touch, czyli innowacyjna koloryzacja dla wymagających!

Jeszcze do niedawna koloryzacja nie była dla nikogo niczym, co mogłoby zachwycić lub wprowadzić w wyjątkowe zaskoczenie. Przyzwyczajenie do farbowania włosów w jednym kolorze lub wykonania dwukolorowych pasemek sprawiło, że wiele osób była zadowolonych z efektów standardowych zabiegów. 

Dziś wiele klientek ma zupełnie inne wymagania względem farbowania włosów, a koloryzacja z zastosowaniem metody air touch sprawiła, że włosy wreszcie nabierają trójwymiarowości.

Air touch to metoda koloryzacji z użyciem suszarki do włosów, dzięki której włosom można nadać nawet kilka tonów jednocześnie. W praktyce oznacza to świetnie prezentujące się refleksy na niemal całej długości włosa, bez wrażenia sztuczności i nieestetycznego koloru.

Włosy po koloryzacji wyglądają dużo lepiej, niż przed nią, a co ważne lśnią i pozostają takie na dłuższy, niż standardowo czas.

Koloryzacja air touch ma też swoje charakterystyczne cechy. Przede wszystkim może trwać nieco dłużej, niż standardowa koloryzacja. Zwykle rezerwuje się na nią bowiem od 4 do nawet 6 godzin.

Koloryzacja air touch, cena która odgrywa tu rolę drugoplanową

Choć faktycznie koloryzacja air touch kosztuje nieco więcej niż standardowa, to wiele klientek i tak wybiera tę metodę odświeżenia i nadania koloru. Okazuje się, że 700, czy 800 zł wydane na ten zabieg zwraca się w postaci pięknych, lśniących i świetnie układających się włosów.

Fryzura po zabiegu air touch jest zdecydowanie łatwiejsza do ujarzmienia, a prezentuje się nadzwyczaj kobieco.

Aby jednak otrzymać efekt założony przez samo określenie air touch warto udać się do specjalistów. Koloryzacja air touch, cena powinna tutaj odgrywać rolę drugoplanową.

Jak koloryzacja air touch wpisuje się w aktualne trendy fryzjerskie?

Modna naturalność bardzo dobrze odnajduje się w zabiegach z wykorzystaniem metody air touch. Włosy po tym zabiegu pomimo zastosowania farby i to w kilku tonach wciąż prezentują się zdrowo, promiennie i bardzo naturalnie. Jest to niezwykle ważne, dla wszystkich tych Pań, które chcą jak najdalej odejść od przereklamowanego efektu sztuczności.

Farbowanie air touch zapewni Ci świetny wygląd niezależnie od okazji i możliwość szybkiego wystylizowania swojej fryzury, gdy tylko tego potrzebujesz. Sprawdź koniecznie, jak ten modny zabieg odmieni Twoją nudną i powtarzalną fryzurę.

Ciesz się świetnym uczesaniem, które doda Ci wyjątkowości, nadzwyczajnego looku i powabu, na który przecież tak bardzo zasługujesz. 

Wykorzystaj najmodniejsze trendy i bądź piękna już tego lata!

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar