2023-06-21

Oczy

Przenieś rzęsy w inny wymiar dzięki FALSIES SURREAL MASCARA

MARKA MAYBELLINE NEW YORK od zawsze wyznacza trendy. Tym razem za sprawą MASCARY FALSIES SURREAL przenosi rzęsyw inny wymiar, a komunikacja marki wkracza do świata METAVERSE. A wszystko to dzieje się na naszych ...oczach. Tylko spójrz!

 
 
 
Rzęsy w innym wymiarze
 
Falsies Surreal Mascara to innowacyjny tusz, który przenosi rzęsy w inny wymiar. Zobacz jak transformacja zadzieje się na twoich oczach aż do 10x* objętość rzęs. Długotrwały tusz nie pozostawiający grudek, odporny na rozmazywanie, kruszenie się oraz blaknięcie aż do 24H**. Przekonaj się jak rzeczywistość i fikcja łączą się w jedno!
 
 
 
 
 
 
The Falsies Surreal Extensions Mascara to:
 
• Efekt 10x objętości rzęs + wydłużenie
• Długotrwały tusz odporny na rozmazywanie, kruszenie oraz blaknięcie aż do 24H*
• Bez pozostawiania grudek
• Formuła z odżywczymi olejkami pozostawiająca komfort noszenia
• Szczoteczka w kształcie spirali docierająca do najkrótszych rzęs
• Wegańska formuła: bez składników pochodzenia zwierzęcego
• Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.
 
*test aparaturowy
**badanie konsumenckie
 
Cena: 69,99 zł
Pojemność: 10 ml
 
 
 
 
 
 
KOMUNIKACJA W ŚWIECIE METAVERSE
 
Lansowaniu produktu towarzyszy kampania wkraczająca w surrealistyczną rzeczywistość. Specjalnie na potrzeby komunikacji stworzono awatar Gigi Hadid oraz May, pierwszej wirtualnej ambasadorki Maybelline Ney York. Citylighty wykorzystane do promocji Falsies Surreal Mascara wykonane zostały w innowacyjnej technice druku soczewkowego. W galeriach pojawiły się flagi, animacje 3D i holoboxy. W dniach 24-25 czerwca obok sklepu Sephora w Westfield Arkadia pojawi się Pop-up Maybelline New York pełen surrealistycznych doświadczeń. 
W planie m.in. spotkanie z utalentowanymi influencerami z Maybelline Squadu oraz bezpłatne makijaże, które wykonywać będzie team Klaudii Jóźwiak. W tych dniach można będzie stworzyć swojego awatara i znaleźć się na billboardzie. Maybelline New York stworzył globalną platformę, na której można samodzielnie stworzyć swój awatar, a także filtr na IG, który przenosi do innego świata. Is this real?
 
 
 
Weekend z mascarą od Maybelline New York zacznie się otwarciem w sobotę 24.06.2023 o godzinie 10:00 I potrwa do niedzieli 25.06.2023 do godz. 22:00. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę już od samego początku, aż do 21:00 otwarta zostanie strefa makijażowa, gdzie będzie można spotkać i zaczerpnąć inspiracji od influencerów Maybelline Squadu oraz wykonać darmowy makijaż od teamu Klaudii Jóźwiak. W sobotę przerwę o godzinie 17:00 urozmaici DJ SET @tycjana , a w niedzielę o godzinie 18:30 na scenie zagości NITA @dudczakanita. Całe wydarzenie będzie trwało przez dwa dni do godziny 22:00. 
 
Przenieś się z nami do surrealistycznego świata Falsies Surreal. 
 
https://www.instagram.com/maybelline_pl/
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar