Poczuj się jak na kalifornijskiej plaży dzięki Sinsay i męskiej kolekcji Endless Summer.

 

 

 
Marzysz o niezapomnianych wakacjach pośród szumu niebosiężnych fal? Dzięki nowej kolekcji Sinsay inspirowanej klimatem plaż Kalifornii możesz odkryć w sobie duszę surfera. Sięgnij po różnorodność barw i motywów o prawdziwie letnim charakterze – lato jest świetną okazją do zabawy modą!
 
Szukasz pomysłu na letnie stylizacje? Z Endless Summer możesz stworzyć je w kilka minut, a przy tym mieć pewność, że będziesz gotowy na wszystkie wyzwania – na wakacjach i na co dzień. W nowej kolekcji Sinsay dominują koszulki: klasyczne T-shirty i tank topy (od 19,99 PLN) w wielu kolorach. Nie brak tu także modeli z nadrukami o typowo wakacyjnym charakterze. Wystarczy, że dopasujesz do nich wygodne szorty (od 49,99 PLN), japonki (od 35,99 PLN) i jesteś gotowy na podbój plaży!
 
Alternatywą lub dodatkiem do koszulek mogą być rozpinane koszule z krótkimi rękawami (od 39,99 PLN). Jeśli potrzebujesz bardziej oficjalnego stroju, możesz wybrać koszulki polo (od 49,99 PLN). Nie da się ukryć – pogoda potrafi zaskakiwać, więc nawet w najcieplejsze dni warto mieć pod ręką bluzę (od 59,99 PLN), którą możesz zestawić z jeansową kamizelką (od 79,99 PLN).
 
 
 
 
 
 
 
 
Jeszcze więcej inspiracji prosto z kalifornijskich plaż znajdziesz w wybranych salonach stacjonarnych, na sinsay.com i w aplikacji.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar