2023-03-23

Włosy

Olej arganowy – olej nad olejami!

Przez wielu zwany eliksirem młodości. Posiadający supermoce, odżywczy, nawilżający, regenerujący – istna perełka w świecie naturalnych kosmetyków do skóry i włosów! Poznaj cenniejszy niż złoto olej arganowy!

Przez wielu zwany eliksirem młodości. Posiadający supermoce, odżywczy, nawilżający, regenerujący – istna perełka w świecie naturalnych kosmetyków do skóry i włosów! Poznaj cenniejszy niż złoto olej arganowy!

 

 

Olej arganowy – właściwości i skład

Olej arganowy pochodzi z Maroka. To tam najpierw odkryto jego cenne działanie. Na szczęście obecnie olej ten jest również znany na całym świecie i równie popularny. Pozyskuje się go w procesie tłoczenia ziaren z drzewa arganii żelaznej.

Jest on bardzo niezwykle bogaty we wszelkie dobroczynne substancje, dzięki czemu wykazywane działanie jest silne i skuteczne. Efekty stosowania widać od razu. A przy tym, co warto zaznaczyć, bardzo przyjemnie się wchłania i nie pozostawia nieprzyjemnego czy lepkiego filmu na skórze.

W olejku arganowym znajdziemy m.in. tak pożądane dla naszej urody nienasycone kwasy tłuszczowe omega 6 i omega 9, witaminę E, związki fenolowe: kwas ferulowy i karotenoidy. Cechuje go więc mocne działanie antyoksydacyjne i antystarzeniowe. Osoby stosujące ten olej mogą dłużej cieszyć się młodością swojej skóry.

Olejek arganowy wspiera szybką regenerację naskórka, wykazują przy tym działanie kojące i łagodzące wszelkie podrażnienia. Pomaga on utrzymać właściwy poziom nawilżenia, nie powodując przetłuszczenia. Włosy i skóra są przy jego stosowaniu mocno odżywione, a przez to w doskonałej kondycji, co oczywiście przekłada się na wygląd!

Na włosy – stosuj argan!

Jeśli chcesz, by twoje włosy były ładnie lśniące, elastyczne, mocne, miękkie i gładziutkie - stosuj olejek arganowy we wszelkich postaciach i na wszelkie sposoby. Możesz go stosować jako okład na całą noc lub tylko traktować nim włosy na długości lub same końcówki. Nie zaszkodzi również, jeśli znajdzie się na skórze głowy.

Prawdziwie dobroczynne działanie oleju arganowego ujawnia się jednak, gdy zastosują go osoby o suchych, szorstkich, sianowatych, łamliwych i kruchych włosach. OIej natychmiast dodaje im sił i jedwabistości. Koniecznie warto łączyć go i szukać profesjonalnych kosmetyków, masek i odżywek z wysoką zawartością oleju arganowego. Te dają bowiem gwarancję jeszcze skuteczniejszego działania i fenomenalnych efektów na włosach!

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar