2023-03-19

RECENZJE REDAKCJI

Szampon do włosów przetłuszczających się firmy Sielanka

Dziś przychodzę do Was z recenzją szamponu do włosów przetłuszszczaających się firmy Sielanka z ekstraktem z miodu i prebiotykami

 

 

 

 
Jestem posiadaczką włosów cienkich i delikatnych. Jestem ciemną blondynką, a włosy są rozjaśniane, więc potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Nie każdy szampon się sprawdza, gdyż włosy po rozjaśnianiu mają tendecję do puszenia się, elektryzowania i co najgorsze kosmacenia. Ktoś by mógł powiedzieć, że rozwiązaniem jest odżywka. Owszem, jednak wiele z nich obiąża włosy i włosy po wieczornym myciu potrafią być przetłuszczone rano.
 
Dzięki firmie Sielanka miałam okazję przetesotwać szampon do włosów przetłuszszczaających się z ekstraktem z miodu i prebiotykami. Zawsze podchodzę sceptycznie do szamponów, gdyż wiele z nich podrażnia skórę głowy i wywołuje swędzenie skóry. Część zawierających odżywkę obiąża włosy i przetłuszcza je. W przypadku tego szamponu nic takiego nie ma miejsca. 
 
Szampon idealnie się sprawdza na moich włosach, które po umyciu ładnie pachną i przede wszystkim są odżywione i nie są oklapnięte u nasady. Włosy się nie plączą i bardzo dobrze się rozczesują po myciu. Są puszyste, ale się nie elektryzują, są miłe w dotyku i po prostu dobrze wyglądają. Szampon się bardzo dobrze sprawdza na włosach z tendecją do  przetłuszczania się, nie podrażnia skóry i nie doprowadza do powstania łupieżu. Skóra głowy nie swędzi, a włosy są odżywione. 
 
Szampon rzeczywiście doskonale oczyszcza, więc producent ma tutaj 100% rację.
 
 
 
 
 
 
 
Serdecznie polecam.
 
udziewczyn.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar