2023-03-14

Oczy

Kiedy tusz do rzęs jest naprawdę idealny?

Może wtedy, gdy weźmiemy najbardziej przełomową technologię marki M·A·C w kategorii mascar –stworzoną, by zostawić w tyle konkurencję i oferować najlepszy tusz do rzęs na rynku (tak, mówimy tu o M·A·CStack) – i jeszcze bardziej ją ulepszymy?

 

M·A·CStack Waterproof Mascara

 

Prezentujemy M·A·CStack Waterproof Mascara, czyli tusz do rzęs, dzięki któremu możemy stworzyć każdylook i podążać za każdym trendem, jaki tylko jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Jest on także odporny na wodę, łzy i deszcz, a dodatkowo superodporny na rozmazywanie. Potrzebujesz twardych dowodów? 95% osób, które wzięły udział w panelu potwierdziło, że tusz M·A·CStack Waterproof Mascara zapewnia rzęsom zaprzeczającą grawitacji, budowaną w nieskończoność warstwa po warstwie objętość, a także natychmiastowo je unosi i wydłuża.
 
Głównym zadaniem tuszu M·A·CStack Waterproof Mascara jest dopasowanie efektu do indywidualnych potrzeb, dlatego też zapewnia on wszystkie benefity, jakich oczkujemy od mascary. Najbardziej luksusową, największą objętość. Osiągnięcie kolejnego poziomu, jeśli mówimy o rozdzieleniu, uniesieniu i podkręceniu rzęs. Najgłębszy, najbardziej dramatyczny wymiar i podkreślenie rzęs. Wszystkie te korzyści – bez grudek, rozmazywania oraz obsypywania się – zapewnia nam lekka jak piórko formuła, wykorzystująca prawa aerodynamiki w makijażu rzęs, który pozostaje idealny przez cały dzień. Basen, imprezy, backstage, praca na planie, rzęsisty deszcz (a także eksplozja emocji) – nie ma znaczenia, co jest przyczyną Twoich wilgotnych oczu, tusz M·A·CStack Waterproof Mascara zagwarantuje im wspaniały wygląd. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu w naszej wyjątkowej formule specjalnej, wodoodpornej technologii.
 
Robi to na Tobie wrażenie? Na naszych wizażystach także. “Z punktu widzenia wizażysty piękno tuszu do rzęs M·A·CStack Waterproof polega na tym, że nie muszę zadowalać się czymś niewystarczająco dobrym. Nie muszę iść na żadne kompromisy!” – to słowa Moreno Salerno, M·A·C National Artist, Italy. “Zapewnia on efekt wydłużonych, podkreślonych i podkręconych rzęs o niezwykłej objętości, który jest dodatkowo wyjątkowo trwały. Lubię o tym tuszu mówić, że jest ‘odporny na emocje’: żaden gorszy dzień ani łza nie będą w stanie zrujnować twoich wspaniałych rzęs”. Z opinią tą w pełni zgadza się Lewis Clarke, M·A·C Digital Trainer, który powiedział: “Nie musimy już iść na kompromis, wybierając mega rzęsy kosztem trwałości makijażu. To naprawdę rewelacyjny, uniwersalny tusz”.
 
Dla M·A·CStack Waterproof Mascara żaden trend nie jest zbyt wymyślny, a rzęsa zbyt krótka, ponieważ każde pociągnięcie szczoteczki zapewnia wszystkie benefity tego tuszu i wyjątkowy efekt:
 
Technologia włókien staje się coraz sprytniejsza, biorąc pod uwagę fakt, że rzęsy znajdują się w różnych cyklach wzrostu, a co za tym idzie nie mają takiej samej długości ani objętości. Inteligentne trio uzupełniających się włókien o różnych długościach oraz kształtach (okrągłe 1 mm, trójkątne 2 mm i 4 mm) wypełnia luki pomiędzy poszczególnymi rzęsami, tworząc realistyczny efekt o takiej samej objętości i długości, a także zapewniając im maksymalne pogrubienie.
 
Lekka mieszanka wosków zapewnia natychmiastowy efekt pogrubionych, pięknych rzęs, których objętość można zwiększać w nieskończoność nakładając kolejne warstwy tuszu, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości włosków, a także ich uniesienia. Rezultat: osiąganie dekadenckich wręcz poziomów zwiększania objętości rzęs i to bez żadnych grudek, czy też ich obciążania.
 
Elastyczne polimery nadają rzęsom plastyczność i natychmiastowe, maksymalne uniesienie, jednocześnie zapewniając wyjątkową skuteczność formuły bez rozmazywania lub obsypywania się.
 
Technologia zapobiegającą przemoczeniu łączy w sobie zaawansowane cząsteczki tworzące lekki, otulający każdą rzęsę film. W ten sposób zapewniono długotrwałe, wodoodporne właściwości formuły.
 
Oryginalna formuła tuszu M·A·CStack powstała, aby dać każdemu możliwość dopasowania makijażu rzęs do swoich potrzeb, a wodoodporny tusz M·A·CStack Waterproof gwarantuje tę samą elastyczność wykończenia osobom, bez względu na poziom ich umiejętności. Od jednej warstwy lekkich jak szept, rozdzielonych i pięknie podkręconych rzęs, aż po najodważniejsze, panoramiczne efekty, Michele Magnani, M·A·C Global Senior Artist, Italy, mówi, że: “tusz M·A·CStack pozwala ci zatracić się w swoim własnym świecie kreatywności i trendów bez obaw o rozmazującą się mascarę – otrzymujesz gwarancję idealnego looku. Tak jak w przypadku oryginalnego tuszu M·A·CStack Mascara, genialna szczoteczka sprawia, że dosłownie każdy świetnie sobie poradzi z aplikacją formuły na zarówno górnych jak i dolnych rzęsach”. Xabier Rodrigues, M·A·C National Artist, Iberia, dodaje także, że chcąc osiągnąć maksymalne uniesienie, on sam lubi “nakładać produkt już od nasady rzęs krótkimi ruchami, aby uzyskać ich maksymalną objętość i podkręcenie, a następnie przeciągam rzęsy szczoteczką, przeczesując je po całej długości. Po takim przygotowaniu możesz nakładać tyle warstw, ile tylko chcesz – używając tuszu M·A·CStack Waterproof to Ty wyznaczasz limity!”.
 
 
MASCARA
M·A·CStack Waterproof Mascara—Full Size
 
Rekomendowana cena detaliczna: 159 PLN
 
Dostępność produktów:
 
Produkty dostępne w salonach MAC oraz na stronie maccosmetics.com od 01.03.2023 roku.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar