2023-03-14

Twarz

Kosmetyki do pielęgnacji skóry LA MER

 KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI SKÓRY MARKI LA MER DEBIUTUJĄ NA PARYSKIM WYBIEGU MODY PODCZAS POKAZU COPERNI JESIEŃ/ZIMA 2023 

 

 
PARYŻ, Francja - Marka La Mer wkracza do świata mody, działając na backstage'u Tygodnia Mody podczas pokazu paryskiej marki odzieży gotowej i akcesoriów Coperni. Współpraca ta opierała się na wspólnych wartościach wyznawanych przez La Mer oraz duet francuskich projektantów, jakimi są zrównoważony rozwój, innowacje i ponadczasowe piękno.
 
Jak powiedzieli sami projektanci Coperni, Sébastien Meyer i Arnaud Vaillant: "Projektując naszą kolekcję jesień/zima 2023, dla której luźną inspiracją była bajka Jeana la Fontaine’a Wilk i baranek, chcieliśmy stworzyć optymistyczną wizję przyszłości, w której ludzie i technologia potrafią harmonijnie ze sobą współistnieć.  Efekt osiągnięty na wybiegu przy użyciu produktów La Mer idealnie uosabia tę wizję, koncentrując się na skórze o naturalnym wylądzie, która przywołuje na myśl świat natury, co stanowi idealne dopełnienie dla naszych futurystycznych i jednocześnie ponadczasowych projektów”. 

THE BEAUTY LOOK
Tworząc na wybiegu ‘Look of La Mer’, skoncentrowano się na zdrowej pielęgnacji skóry, delikatnie wydobywającej jej blask, przywodzący na myśl piękno i harmonię panującą w naturze. Skóra jest miękka w dotyku, gładka i bez niedoskonałości, odzwierciedlając delikatną, pełną spokoju scenerię z bajki Jeana de la Fontaine’a. 
 
Fara Homidi, Coperni Lead Makeup Artist powiedziała: “Projekty z kolekcji Coperni na sezon jesień/zima 2023 uosabiają podejście do nowoczesnej urody zainspirowanej pięknem, które odnajdujemy w starych bajkach. A żeby osiągnąć ten unowocześniony look, stosujemy w makijażu oczu zblendowane odcienie antracytu i brązu, jednocześnie dodając efekt rozmazanych brązowych ust. Koncentrujemy się głównie na naturalnym i młodzieńczym wyglądzie skóry, gdyż wszyscy muszą mieć swobodny i niewymuszony look. Produkty La Mer zapewniają każdemu pełną życia i idealnie nawilżoną skórę".
 
NOWY Moisturizing Soft Cream marki La Mer, który miał premierę na początku tygodnia, natychmiast daje efekt miękkiej w dotyku, jędrnej skóry, stanowiącej idealne płótno dla obrazu ukazującego naturalny look. Wspólny pomysł Fary Homidi - Lead Makeup Artist w Coperni, oraz Clyde'a Johnsona - Head of Skincare Artistry w La Mer, aby dodać odrobinę nawilżającego rozświetlacza La Mer Hydrating Illuminator, wnosi do całości futurystyczną elegancję i promienny blask.
 
“Naturalny, dyskretny look w stylu La Mer dopełnia niewinność oraz delikatną, pełną spokoju scenerię bajki. Pomimo ciemnego makijażu oczu i czerwonych ust, najbardziej wybija się zdrowo wyglądająca skóra z ledwo dostrzegalnym wykończeniem” - to słowa Clyde'a Johnsona, Head of Skincare Artistry w La Mer. “Efekt ten osiągnęliśmy dzięki technice mixology, którą wykorzystujemy w La Mer. Po prostu należy nałożyć dość dużą Ilość NOWEGO The Moisturizing Soft Cream w połączeniu z dwoma porcjami nawilżającego rozświetlacza The Hydrating Illuminator, a następnie wykończyć wszystko pudrem, omiatając skórę kilkoma pociągnięciami pędzla The Powder Brush, aby całość wyglądała niezwykle lekko, wtapiając się w skórę”.
 
 
 

WYKORZYSTANE PRODUKTY LA MER Z OFERTY PODSTAWOWEJ:
The NEW Moisturizing Soft Cream, The Soft Fluid Long Wear Foundation SPF 20, The Powder, The Hydrating Illuminator, The Renewal Oil, The Powder Brush
 
MIXOLOGY:
The Powder, The Hydrating Illuminator, The Renewal Oil
 
 
 
 
 
 
 
INFORMACJE NA TEMAT LA MER
La Mer to marka uosabiająca nadzieję i uzdrawianie, a także ogromny szacunek, jakim jeden człowiek obdarzył moc morskich wód. Wszystko zaczęło się ponad 50 lat temu, gdy fizyk dr Max Huber rozpoczął proces leczenia ran, których doznał w wyniku wypadku podczas pracy w laboratorium. Po dwunastu latach i przeprowadzeniu 6 000 eksperymentów, narodził się nasz legendarny eliksir Miracle Broth™. Odkąd w 1995 roku La Mer dołączyło do The Estée Lauder Companies, stało się najbardziej pożądaną marką produktów do pielęgnacji skóry na świecie.  
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar