2023-01-29

Włosy

Nowa formuła! Szampon i odżywka Repair & Shine

 Regenerująca moc ceramidów i adaptogenów dla pięknych włosów


Kiedy włosy potrzebują intensywnej regeneracji? Gdy są matowe i przesuszone, a ich końcówki łamią się lub rozdwajają. Solidne odżywienie przyda się pasmom także wówczas, jeśli są rozjaśniane lub często podawane działaniu lokówki lub prostownicy. Nowa seria REPAIR & SHINE Neboa została wzbogacona o ceramidy i adaptogen, aby skutecznie odbudowywać zniszczone włosy aż po końce i bez obciążania. 
 
 
 
 
 
W skład serii REPAIR & SHINE  wchodzą:

Naturalny szampon do włosów
Naturalna odżywka do włosów
 
Wegańskie receptury kosmetyków zostały potwierdzone certyfikatem PETA, co oznacza, że są one Cruelty Free &Vegan – w ich składzie znajdują się wyłącznie roślinne składniki, a proces produkcji nie narusza dobrostanu zwierząt.
 
 
Jak działają na włosy TOP składniki aktywne serii REPAIR & SHINE?
 
• Ceramidy – wypełniają ubytki w strukturze włosów a także tworzą warstwę ochronną, dzięki czemu 
poprawiają kondycję pasm: ich sprężystość, połysk i nawilżenie. 
• Adaptogen - ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego – wygładza włosy oraz  przywraca im połysk  i miękkość
 
 
Nowe, miękkie butelki kosmetyków Neboa zapewniają pełen komfort użytkowania. Zostały wykonane w 50% z plastiku z recyklingu i w 100% nadają się do dalszego przetworzenia. 
Kosmetyki Neboa są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann. 
 
 
NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Wszystkie kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. Portfolio produktowe marki obejmuje 19 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz 6 żeli pod prysznic.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar