2023-01-21

Moda Męska

GO TO THE PARTY! – karnawałowa kolekcja OMBRE

Czas karnawału to jedyna okazja w roku kiedy z nieograniczoną fantazją bawimy się eleganckim stylem i błyskiem. Z wielkim sentymentem wracamy wtedy do klasyki, ale też dajemy się ponieść gorącym trendom. Zadajemy sobie odwieczne pytanie: Elegancko czy ekstrawagancko? - jedno jest pewne, każdy z nas tej nocy chce poczuć się jak król, czy królowa karnawału.

 

OMBRE Kolekcja karnawałowa 2023

 

OMBRE w tegorocznej kolekcji karnawałowej stawia na klasykę w głębokich tonacjach czerni. Szykowne tkaniny, proste klasyczne fasony w swojej prostocie i elegancji idealnie wpisują się w klimat karnawałowych imprez. Zestawione z akcesoriami skórzanymi paskami, biżuteryjnymi dodatkami przełamują uniwersalny classic style. W tym sezonie karnawałowym  must have męskiej stylizacji będzie kamizelka, to ona zestawiona ze spodniami slim i marynarką będzie tworzyć nobliwy, lekko nonszalancki look. W wydaniu mniej formalnym odnajdujemy dobrze skrojone tkaninowe i bawełniane koszule czy spodnie regularnym kroju.
 
Karnawałowy czas w modzie rządzi się swoimi prawami. W tym roku króluje lekko nonszalancki styl w tonacjach głębokiej czerni, intrygujący i zaskakujący, co zwiastuje , że kolejny rok będzie nosił się wyjątkowo modnie.
 
OMBRE inspiruje i zachęca do modowych poszukiwań. W blasku karnawałowych błysków nie zapomnijmy oprócz wystrzałowej kreacji ubrać się przede wszystkim w dobry humor.
 
 
 
OMBRE Kolekcja karnawałowa 2023
 
 
OMBRE Kolekcja karnawałowa 2023
 
 
 
OMBRE Kolekcja karnawałowa 2023
 
 
Kolekcja dostępna na www.ombre.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar