2023-01-10

Diety

Szybkie przekąski – idealne między posiłkami

W trakcie pełnego wyzwań dnia zdarzają się momenty, w których dopada nas głód. W takim przypadku warto wesprzeć się szybkimi przekąskami. Można je nabyć w wielu sklepach, w tym w sklepach Żabka.

 

 

Nie każda przekąska jest zdrowa. Przed jej zakupem warto zwrócić uwagę na skład. Zdrowe przekąski zapewnią nie tylko zaspokojenie pierwszego głodu, ale wpłyną również korzystnie na nasze samopoczucie.

Szybkie przekąski – kiedy warto je mieć ze sobą?

Przerwa w pracy lub na uczelni, długa podróż bez możliwości udania się na posiłek do restauracji, chwila oddechu w trakcie załatwiania spraw na mieście – to idealne momenty na to, by sięgnąć po zdrową przekąskę. Warto jest mieć ją ze sobą w podręcznej torbie, plecaku lub bagażu, by w odpowiednim momencie wyjąć je, nasycić się nimi i zyskać dzięki temu energię do działania.

Skład przekąsek – co jest istotne?

Jeśli chodzi o szybkie przekąski, ważny jest nie tylko smak. Należy także zwrócić uwagę na to, czy w ich składzie nie znajduje się olej palmowy. Trzeba również unikać produktów ze sztucznymi aromatami i barwnikami. Spożywanie ich w dużej ilości może się negatywnie odbić na zdrowiu w dłuższym okresie.

Należy postawić na zdrowe przekąski bogate w cenne składniki istotne dla funkcjonowania organizmu. Wśród nich nie znajdują się fast-foody, takie jak np. hamburgery i frytki. Cenionym produktem są w tym przypadku bakalie, które są jednocześnie smaczne i zdrowe. Nie trzeba się zatem martwić o to, że ich spożywanie, nawet w większej ilości, odbije się negatywnie na naszym organizmie.

Jakie szybki przekąski warto kupić?

Jeśli chodzi o zdrowe przekąski, ciekawą ofertę mają sieci sklepów. Ceniony wśród klientów asortyment ma m.in. popularna w całym kraju franczyza Żabka. Bakalie marki Haps, o których mowa, mają nie tylko cenne składniki, takie jak błonnik, witaminy i zdrowe tłuszcze, a jednocześnie wysoką wartość energetyczną. Są one także doskonałym przykładem tego, że szybka przekąska zakupiona w sklepie może być poręczna.

Wynika to z zastosowania w ich przypadku opakowania z funkcją łatwego otwarcia (tzw. laser scoring). Takie bakalie marki Haps można zatem chrupać wygodnie w każdej sytuacji. To dlatego już dziś warto udać się do jednego z ponad 8.000 sklepów franczyzowych Żabka i zaopatrzyć się na zapas w zdrowe przekąski.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar