2023-01-05

Napoje

Daj się zaskoczyć w Starbucks!

Początek nowego roku w Starbucks to nie tylko nowe smaki w zimowej ofercie, ale także miłe zaskoczenie dla wszystkich Gości kawiarni w całej Polsce. Od teraz dowolną, ulubioną kawę przygotowaną na bazie napoju roślinnego zamówisz bez dodatkowej opłaty! Wypróbuj sezonowe mocno orzechowe napoje - Honey Hazelnut Oat Latte lub Caramelised Macadamia Oat Latte i wejdź w 2023 rok ze smakiem!

 

SBX Mleczne Alternatywy

 

Sojowy, migdałowy, kokosowy czy owsiany – niezależnie od tego, który napój roślinny wybierzesz, kawa przygotowana na jego bazie będzie w tej samej cenie. Starbucks wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Gości i rezygnuje z dodatkowej opłaty za alternatywy dla mleka krowiego. Od 3 stycznia możesz wybrać odpowiedni dla siebie napój roślinny i cieszy się smakiem ulubionej latte czy cappuccino bez dopłaty. 
 
Coraz więcej osób przestawia się na produkty bezmleczne, a  zadowolenie każdego naszego Gościa jest dla nas najważniejsze. Dlatego od 3 stycznia oferujemy wszystkie alternatywy dla mleka krowiego bez dodatkowych opłat. Chcemy, by każdy znalazł w Starbucks to, co lubi – mówi Paula Chudzińska, brand manager marki Starbucks w Polsce. 
 
Orzechowe smaki zimy
Jeden z roślinnych wariantów, a dokładniej owsiany, jest bohaterem dwóch pysznych napojów dostępnych od stycznia w Starbucks. Po raz pierwszy w Polsce Goście kawiarni będą mogli skosztować Honey Hazelnut Oat Latte. To przepyszny napój łączący w sobie smak delikatnego miodu i prażonych orzechów laskowych. Powstaje na bazie Starbucks Signature Espresso® Roast o mocno orzechowym aromacie oraz napoju owsianego, a całość zwieńczona jest miodowąposypką. 
 
Drugą nowością w tegorocznej ofercie jest Caramelised Macadamia Oat Latte, w której królują subtelne nuty karmelizowanych orzechów makadamia. Podobnie jak Honey Hazelnut Oat Latte powstaje na bazie espresso z dodatkiem napoju owsianego.
 
To nie koniec zimowych nowości! Z okazji walentynek w ofercie Starbucks pojawi się wyjątkowa gorąca czekolada  – więcej szczegółów w lutym. 
 
Trzy sezonowe propozycje, cztery napoje roślinne do wyboru bez dodatkowej opłaty. Odwiedź już dziś jedną z kawiarni i wejdź dobrze w nowy rok ze Starbucks!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar