2022-12-30

Dodatki

Kabaretki - dlaczego to dobry wybór i jak je nosić?

Kabaretki nie wychodzą z mody i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Dlatego każda z pań, która nie posiada nich w swojej garderobie, jak najszybciej powinna nadrobić zaległości. Nie da się jednak ukryć, że spora część kobiet nie wie do końca, do jakich stylizacji kabaretki mogłoby pasować. Tymczasem wiedzieć trzeba, że z powodzeniem można jest zakładać do różnych okazji i dopasować do różnych elementów garderoby. Z czym zatem najlepiej jest nosić tego typu rajstopy?

 

 

 

 

Kabaretki na co dzień - jak je nosić?

Jak wspomniano, kabaretki można z powodzeniem nosić na co dzień. Najlepiej jest je założyć do jeansów typu boyfriend. Idealnie sprawdzą się tu poszarpane spodnie z dziurami, przez które będzie widać rajstopy. Znakomitą alternatywą może być tu stylizacja złożona z jeansów bez dziur i kabaretek, które będą wystawać w okolicach kostek. To takiej stylizacji warto założyć typowy t-shirt, najlepiej w kolorze białym lub czarnym. Dobrym rozwiązaniem może być również zastosowanie jakiegoś elementu, który nieco przełamie tę luźną stylizację. Mowa tu o czarnych szpilkach, które dodatkowo idealnie wyeksponują kabaretki. Na koniec na wierzch założyć można luźną marynarkę.

Kabaretki i sukienka - jak dopasować?

Kabaretki można oczywiście założyć również do sukienki. W przypadku spodni lepiej sprawdzą się te z dużymi otworami. Odwrotnie jest w przypadku sukienki. Tu lepiej sprawdzą się rajstopy z mniejszymi otworami. Innymi słowy, do sukienki zakładać powinno się nieco dyskretniejsze kabaretki. Warto tu wspomnieć, że w typowe kabaretki zastąpić można pończochami w stylu kabaretek. To znakomite rozwiązanie choćby na randkę. W takich pończochach każda kobieta z pewnością będzie się czuć niezwykle zmysłowo. A jaką sukienkę założyć do pończoch w stylu kabaretek? Dobrym wyborem będzie na pewno zwiewny model sukienki wykonanej z warstwowej i cienkiej tkaniny. Oczywiście pamiętać trzeba również o stylowych dodatkach.

Jaka alternatywa dla kabaretek?

Jak jednak wiadomo, że każda kobieta preferuje kabaretki. Co jednak ważne, jest dla nich znakomita alternatywa, czyli błyszczące rajstopy. To bardzo dobry wybór dla każdej kobiety, która pragnie nadać swojej stylizacji większego szyku i klasy. Świetnie sprawdzą się w przypadku takich wydarzeń jak bal, wesele czy inna duża impreza. Dobierając stylizację do błyszczących rajstop, pamiętać trzeba przede wszystkim o minimalizmie. Warto tu postawić na czarną sukienkę, klasyczne szpilki i prostą torebkę. Dodatki nie powinny być zbyt krzykliwe. Podobnie jest z makijażem.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar