2022-12-28

Kolekcje ubrań

Lee® Jeans wypuszcza europejską kolekcję obuwia

 Lee® Jeans wprowadza nową kolekcje obuwia na rynki EMEA w kolekcji jesień-zima 2023

 

 
 
 
Kolekcja obuwia Lee® Jeans będzie obejmować męskie, damskie i dziecięce buty na co dzień oraz sneakersy. Będzie produkowana na licencji przez Brandsplus Group – firmę tworzącą wysokiej jakości buty dla wielu czołowych marek modowych i sportowo-lifestylowych.
 
„Jesteśmy podekscytowani poszerzeniem portfolio Lee i możliwością zaoferowania wysokiej jakości modnego obuwia dla naszych klientów w regionie EMEA” – powiedział Simon Fisher, dyrektor zarządzający EMEA, Kontoor Brands. „Dzięki współpracy z Brandsplus Group, ich niesamowitym możliwościom w kwestii zaopatrzenia i produkcji, jesteśmy w stanie zaproponować wygodne i stylowe buty naszym odbiorcom detalicznym w całym regionie. Kolekcja ta będzie stanowić uzupełnienie odzieży Lee, która jest już dostępna na rynku”.
 
„Jesteśmy dumni, że mogliśmy podjąć współpracę z Lee Jeans i przygotować wysokiej jakości kolekcję obuwia, która ma w sobie pionierskiego ducha i dziedzictwo tej marki” – powiedział Dimitri Van Leuven, prezes zarządu w Brandsplus Group. „Dodanie legendarnej marki Lee do naszego portfolio potwierdza ambitną strategię ekspansji Brandsplus Group”.
 
 
 
Lee
 
 
 
Lee® jest marką denimową z ponad 130-letnią historią i bogatym dziedzictwem, która od wielu lat z wielkim sukcesem przyczynia się do popularności odzieży denimowej na świecie. Łącząc bogatą historię z tradycją i nowoczesnymi innowacjami, Lee® od wielu lat wyznacza nowe trendy, oferuje modne kolekcje i dowodzi, że denim to o wiele więcej niż tylko ubrania robocze.
 
 
 
Lee.com
 
 
 
 
 
Brandsplus Group
 
Brandsplus Group współpracuje z innymi markami w celu rozszerzenia ich działalności o nowe produkty, kategorie i rynki. Po przeanalizowaniu DNA marek Brandsplus Group tworzy następnie projekty i produkty, które odzwierciedlają ich charakter – ogólną estetykę, wizję biznesową i dystrybucję.
 
Współpraca z innymi markami jest priorytetem Brandsplus Group. Dzialalność produkcyjno-projektowa firmy skupia się na kooperacji z licencjonowanymi brandami z całego świata. Jak głosi motto Brandsplus Group – są wartością dodaną innych marek.
 
Oprócz Lee portfolio Brandsplus Group obejmuje kilka znanych marek, takich jak O'Neill, Champion i Pantofola d'Oro. Ponadto, grupa dystrybuuje markę Fila w krajach Beneluxu.
 
www.brandsplus.com
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar