2022-09-27

Nowinki

Look inspirowany ikonami lat 90

Moda lat 90. to pełne kontrastów outfity, które odtwarzane są po dzień dzisiejszy. Z jednej strony to stylizacje pełne przepychu i kiczu, a z drugiej klasyka i minimalizm. Dobrej jakości jeansy, biały t-shirt oraz damski garnitur, to tylko kilka elementów garderoby, które charakteryzują modę tamtej dekady. 

Księżna Diana -  elegancja w codziennym wydaniu
 
Księżna Diana to bez wątpienia ikona lat 90. Jej ponadczasowe stylizacje zapisały się na kartach historii i inspiracje jej stylem obserwować możemy zarówno na ulicach, jak i w kolekcjach projektantów mody. Styl księżnej Di to połączenie elegancji z elementami casualowych stylizacji. Oversizowa marynarki, luźne jeansy, perły, czapka z daszkiem oraz wysokie kozaki, to ikoniczne elementy doskonale wpisujące się w styl Lady Di. 
 
 
 
Sarah Jessica Parker – look w stylu grunge
 
Szum wokół stylu grunge rozpoczął się w latach 90., a wszystko to za sprawą wzrastającej popularności rockowych zespołów tj. Nirvana oraz Pearl Jam. Styl grunge to pewnego rodzaju manifest, który ma na celu podkreślić buntowniczość i indywidualizm. Outfit w stylu grunge to przede wszystkim podarte jeansy, flanelowe koszule, skórzane kurtki oraz trampki, a wszystko to  często dopełnione jest ogromem biżuterii oraz mocnym makijażem. 
 
 
 

Jennifer Aniston – outfit w stylu tomboy
 
Styl tomboy to nic innego jak moda inspirowana męską garderobą. Najważniejszą zasadą określającą styl tzw. chłopczycy jest wygoda – oversizowe kurtki, szerokie spodnie, luźne t-shirty, koszule w kratę oraz komfortowe bluzy. Jest to styl, w którym nie ma ograniczeń i poprzez który możemy wyrazić siebie, nasze podejście do życia oraz naszą naturę.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar